Abovo Maxlead krijgt versterking met zeven professionals

Abovo Maxlead is de afgelopen periode gegroeid met zeven professionals in Hoorn en Oegstgeest.

Jorrit de Jong is in juni 2023 gestart als Trading & Procurement Manager en sluit aan in het Buying team van Abovo Media. Hij was hiervoor Contracting Director bij Magna/IPG Mediabrands. Eerder in zijn carrière werkte hij bij OMD en Media Audits/Accenture.

Dennis van Rooden wordt deze maand Performance Marketeer bij Maxlead. Hij komt van BALR, waar hij Head of Digital was. Eerder in zijn carrière werkte hij in diverse online rollen bij onder andere O’Neill, DPA Professionals en Studio Online.

Martijn Post is in augustus 2023 aangesteld als SEA Consultant bij Abovo Media. Zijn jarenlange ervaring ligt vooral in de hotelbranche in diverse digitale functies bij onder andere Hoteliers.com, Sircle Collection, Hyatt Regency, Auxilium Promotie, Hot Networkz en het Conservatorium Hotel.

Nicky van der Zee versterkt het marketing team van Abovo Maxlead als Marketing Communicatie Specialist. Haar ervaring heeft zij opgedaan in diverse rollen bij Le Olive, Burker Watches en Cream PR.

Tom Clardeij is in september 2023 benoemd tot Social Media Consultant bij Abovo Media. Eerder werkte hij als consultant bij Netprofiler, was online strateeg bij Ad.Business en werkte hij als Paid Media Specialist bij iProspect/ Dentsu.

Rafael van Wonderen is in september 2023 Social Media Consultant geworden bij Maxlead. In zijn eerdere carrière werkte hij bij The Pool, The Talent Institute en PICNIC.

Leon Wielens is in april 2023 benoemd tot creatief van het content label AM Beyond*. Hij werkte eerder bij Boomerang (Publicis Groupe) en bij zijn eigen bureau Stolen Goods.

Willem-Albert Bol, CEO Abovo Maxlead: "Onze teams staan nooit stil. Enerzijds leunen we op onze bestaande groep, maar anderzijds is een frisse wind van externen ook goed. Die mix moet je in de gaten houden. We zijn trots om deze groep professionals te verwelkomen. Jorrit neemt jarenlange relevante ervaring mee op buying, iets wat wij altijd goed kunnen gebruiken. Dennis heeft lang aan de klantzijde gewerkt, wat erg prettig is in zijn adviesrol bij ons. Nicky geeft ons marketing team weer extra kracht. Leon is de perfecte aanvulling voor onze creatieve & content ambities. Martijn, Tom en Rafael zijn alle drie stevige online consultants, die bij ons nog verder willen doorgroeien in hun vak."

www.abovomedia.nl

www.maxlead.com

www.abovomaxlead.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

[Vacatures] Abovo Maxlead zoekt een Senior Out of Home Consultant

12-06-2026 | 13:13:00
Abovo Maxlead is per direct op zoek naar Senior Out of Home Consultant - Hoorn

[Vacatures] Abovo Maxlead zoekt een Data/Analytics Engineer

28-05-2026 | 10:55:00
Abovo Maxlead is per direct op zoek naar Data/Analytics Engineer - Oegstgeest

[Vacatures] Abovo Maxlead zoekt een Projectmanager

28-05-2026 | 10:42:00
Abovo Maxlead is per direct op zoek naar Projectmanager - Hoorn

Eelco de Winter: Een menselijke daad van verzet

21-05-2026 | 08:46:33
Te midden van de overdaad aan goedbedoelde AI-adviezen laat ik me gewillig meenemen in een zelfgecreëerde golf van naïviteit.

[Vacatures] Abovo Maxlead zoekt een Senior SEA Consultant

18-05-2026 | 10:47:00
Abovo Maxlead is per direct op zoek naar Senior SEA Consultant - Oegstgeest
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

TFA verzorgt audiotraject voor Douchebag-campagne

18-06-2026 | 16:08:53
De campagne is ontwikkeld door NOISE in opdracht van het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat en draait om een herkenbaar moment onder de douche

ARTIS lanceert campagne rond heropening Aquarium

18-06-2026 | 15:23:34
De campagne is volgens ARTIS een van de grootste marketingcampagnes in de geschiedenis van de organisatie en brengt de onderwaterwereld van het Aquarium naar de stad

VENGEAN ontwikkelt branding voor Value Creation Capital

18-06-2026 | 12:56:59
De samenwerking omvat de ontwikkeling van de merkstrategie, het merkverhaal, het merkthema, de visuele identiteit en de redesign van de website.

Creativiteit blijft knelpunt voor marketeers

18-06-2026 | 11:58:00
Dat blijkt uit het rapport Clients and Creativity 2026 van WFA en LIONS.

Antal van Pelt: Het tijdperk van de beige marketeer

18-06-2026 | 09:28:00
Merken groeien niet door netjes binnen de lijntjes te kleuren. Ze groeien door iets te kiezen. Door ergens voor te staan
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.