RECMA: Dominante positie in de markt voor Initiative

Onderzoeksbureau RECMA heeft Initiative gewaardeerd met een dominante positie binnen de Nederlandse markt. Het halfjaarlijkse Qualitative Report laat zien dat Initiative in meerdere categorieën in Nederland bijzonder hoog scoort en hiermee samen met Mindshare en Wavemaker een gedeelde eerste positie behaalt.

Onlangs gooide Initiative al hoge ogen bij RECMA doordat zij als snelste groeier in de markt zijn uitgeroepen. Dit meest recente rapport geeft weer dat zij ook boven de markt uitsteken waar het gaat om pitch-participatie en -resultaat, non-traditionele activiteiten en expertise binnen het managementteam.

Léonie Koning, CEO van Initiative: “Wij zijn heel blij met deze onafhankelijke ranking van RECMA. Deze uitkomst is een bevestiging van een succesvolle verbreding in dienstverlening, waarbij wij consultancy trajecten zijn gestart en wij met onze propositie Groei begint met Kennis van Cultuur voor zowel bestaande klanten als nieuwe relaties een belangrijke bijdrage leveren aan hun marketingdoelstellingen."

www.initiative.nl
www.ipgmediabrands.com

 

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Innocent en DCVF zetten superscanner opnieuw in

18-09-2025 | 15:46:00
Innocent en bureau DCVF hebben de superscanner ontwikkeld: een activatie die voorbijgangers koppelt aan een passende super smoothie

Ministerie en Monks starten campagne Blijf in beeld

18-09-2025 | 13:11:02
Het Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties (BZK) start samen met bureau Monks de campagne Blijf in beeld

[Vacancy] Initiative has a position for Innovation Lead (OOH) Nike Initiative

18-09-2025 | 09:04:00
Initiative is directly looking for Innovation Lead (OOH) Nike Initiative - Netherlands

Cogonez versterkt rol Port of Amsterdam tijdens SAIL 2025

17-09-2025 | 16:31:00
Tijdens SAIL 2025 trok Amsterdam ruim twee en een half miljoen bezoekers en meer dan 10 duizend boten.

DEPT ontwikkelt More Time for Life-campagne voor Brother

17-09-2025 | 15:28:51
Brother is een Europese campagne gestart in vijftien landen om zijn inkjetprinters voor kleine bedrijven en thuiskantoren te promoten.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.