Wavemaker ontwikkelt campagne Tag de Vlek voor Persil

Wavemaker heeft de campagne Tag de Vlek ontwikkeld voor Persil. Het wasmiddelmerk wil middels de campagne in kaart brengen welk type vlekken mensen tegenkomen in hun textiel.

Verschillende Influencers, onder wie Carolien Spoor, Florine Duif en Kim Kötter, zullen hun volgers op Instagram oproepen om foto’s te plaatsen van de vlekken die zij tegenkomen in hun dagelijks leven. Wanneer mensen het Persil Instagram-account @tagdevlek taggen in hun foto van een vlek, maken ze kans op een jaar lang Persil Discs.

Agnita Verwoerd, Brand Manager Persil & Fleuril: “Hoe beter wij weten welke vlekken dagelijks worden gemaakt in de huishoudens van ons land, des te beter kunnen we mensen helpen deze vlekken ook weer te verwijderen. Vandaar: Tag de Vlek. Op ons Instagram account @tagdevlek zullen we wastips geven voor de vlekken die met ons gedeeld worden.”

Richard Hol, Creative Director Wavemaker: “Instagram is gemaakt voor dit soort leuke momenten en met deze campagne willen we mensen aanmoedigen ze te delen. Door ze bovendien te koppelen aan relevante wastips zorgen we ervoor dat mensen bij dit soort ongelukjes gewoon kunnen blijven lachen.”

Credits:

Henkel

Head of Marketing Henkel Nederland, Laundry & Homecare: Kim Severijn – Van der Aar | Brand Manager Persil & Fleuril: Agnita VerwoerdHead of Marketing Henkel Nederland, Laundry & Homecare: Kim Severijn – Van der Aar | Brand Manager Persil & Fleuril: Agnita Verwoerd

Wavemaker

Content Director: Ashton de Ruiter | Senior Influencer Marketing Manager: Roy Boere | Social Media Manager: Hannah Lotz | Creative Director: Richard Hol | Copywriter: Willem Droog | Art Directors: Joshua Hoogeboom, Tim Boom

wavemakerglobal.com


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Cogonez versterkt rol Port of Amsterdam tijdens SAIL 2025

17-09-2025 | 16:31:00
Tijdens SAIL 2025 trok Amsterdam ruim twee en een half miljoen bezoekers en meer dan 10 duizend boten.

DEPT ontwikkelt More Time for Life-campagne voor Brother

17-09-2025 | 15:28:51
Brother is een Europese campagne gestart in vijftien landen om zijn inkjetprinters voor kleine bedrijven en thuiskantoren te promoten.

SuperRebel ontwikkelt website voor MP Motorsport

17-09-2025 | 10:47:38
Het platform staat volledig in het teken van Accelerating Talent, de ambitie van het team om jong racetalent te begeleiden van karting tot Formule 2

Home Agency ontwikkelt Thuisarts-merkcampagne Zoek jezelf niet zieker

16-09-2025 | 18:31:00
Home Agency heeft een merkcampagne ontwikkeld voor de gezondheid-website Thuisarts. Daarbij is ook een vernieuwde visuele identiteit ontwikkeld in samenwerking met Reaktor

Havas Lemz ontwikkelt campagne Bolletje: Ronduit lekker

16-09-2025 | 18:11:00
Havas Lemz heeft voor Bolletje ondder de noemer Rondom Lekker een campagne gelanceerd voor de Bolletje Bagel Cracker. Dit is een combinatie van de ronde, met sesam bestrooide bagel en een luchtige, knapperige cracker
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Pie Kamau

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.