VENGEAN introduceert La Vie in Nederland en België

Het Franse plantaardige vleesvervangersmerk La Vie heeft VENGEAN ingeschakeld als creative branding agency. Eerste opdracht: de introductie van La Vie in Nederland en België in 2023.

Challenger brand La Vie veroverde met een gewaagde marketingstrategie en dito spraakmakende communicatie in korte tijd het plantaardige schap voor varkensvlees-vervangers in Frankrijk en werd onlangs ook in het VK geïntroduceerd.

La Vie is gek op vlees, maar niet op de impact van vlees op de wereld. De missie? Mensen helpen evolueren van dierlijk vlees naar plantaardig vlees, met een dikke glimlach. Het gepatenteerde plantaardige vet van La Vie is gezonder, beter voor mens, dier en planeet en minstens net zo lekker.

De oplossing nu? Vrijwel niet van echt te onderscheiden plantaardige bacon en spekjes, onbetwist – ook volgens varkensvlees-producenten zelf – net zo lekker. En daardoor inmiddels ook leverancier van Burger King.

VENGEAN ontwikkelde de (D)OOH, Social, POS activatie en Influencermarketing-campagne.

Credits:

Creatie en strategie NL & BE: VENGEAN | Opdrachtgever: La Vie Foods | Mediabureau NL & BE: Zuiver Media

www.laviefoods.org

www.vengean.com


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

VENGEAN benoemt Jolyne Eringaard tot Account Director

05-01-2026 | 00:15:00
Creatief bureau VENGEAN heeft Jolyne Eringaard per 5 januari 2026 benoemd tot Account Director voor nexeye, Hans Anders en eyes + more voor de Europese markten

Alfred met Praxis-campagne: Een goed begin is Eigen Merk

05-01-2026 | 00:15:00
Alfred heeft voor Praxis de campagne begin bij Eigen Merk ontwikkeld. Met deze campagne wil Praxis het eigen merk centraal stellen.

[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een PR & Events Manager

02-01-2026 | 08:28:00
AndAgency Amsterdam is per direct op zoek naar PR & Events Manager - Full-time · Amsterdam 

[Vacatures] ACT.agency zoekt een Social Producer/Projectmanager

02-01-2026 | 08:09:00
ACT.agency is per direct op zoek naar Social Producer/Projectmanager (hybride)

Natwerk en ARTIS realiseren actie rondom Mook Uhm

31-12-2025 | 17:01:13
Natwerk heeft samen met ARTIS een concept ontwikkeld om de geboorte van het olifantenkalf Mook Uhm te vieren
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.