Validators komt met het label Creative Testing Platform

Tijdens het Marketing Information Event introduceerde Validators het label Creative Testing Platform. Het platform bestaat uit vijf tools die aan iedereen beschikbaar worden gesteld.

In 2018 is er een start gemaakt met deze innovatie, ruim 20.000 ontwikkeluren later is het klaar voor gebruik. Het Creative Testing Platform stelt gebruikers in staat om met de vijf verschillende tools alle mogelijke varianten in communicatie te testen. Experts helpen de gebruikers bij de juiste keuzes in het opzetten van de test. Tegen een vast bedrag per maand kunnen gebruikers eindeloos testen.

Alle tools zijn wetenschappelijk gevalideerd en worden ook door Validators zelf in projecten gebruikt. In de komende maanden zal het platform meerdere innovaties ondergaan en komen nog meer methodes ter beschikking, zo ook het op het MIE gepresenteerde Voice Analytics.

Martin Leeflang, CEO van Validators: “Sinds 2018 zijn Erik Prins en ik druk bezig om alle tools die we in huis ontwikkeld hebben ook voor derden toegankelijk te maken. Inmiddels maken verschillende internationale bureaus, merken en onderwijsinstellingen gebruik van het platform.”

Foto: Paulus van Dorsten

www.validators.nl


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Boardtrust kiest voor gelaagde See, Think, Do-aanpak

23-01-2026 | 16:50:00
De campagne is ontwikkeld door Cogonez, verantwoordelijk voor strategie, concept en creatie, in samenwerking met Mbuy, SOB Audio Imaging en Studio Loupe

[The List] Wunder

23-01-2026 | 13:38:12
Wunder is een creatief geleid en strategisch gedreven branding bureau uit Amsterdam.

[Vacatures] Fightclub zoekt een Performance Strategist Breda

23-01-2026 | 13:21:23
Fightclub is per direct op zoek naar Performance Strategist - Breda

WPP centraliseert productie-units in WPP Production

23-01-2026 | 12:01:00
WPP heeft aangekondigd voor zijn creatieve tak de collectieve productie per 23 februari 2026 samen te brengen in WPP Production. Het label Hogarth vervalt daarmee

Maarten Nefkens keert terug bij ACE als Strategy Director

23-01-2026 | 11:52:50
Neeltje Prevo is gestart als Account Director
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.