[Vacatures] NRC zoekt een Medewerker theater
NRC is per direct op zoek naar een:
Freelance medewerker theater
Wat zoeken we?
- Een journalist (in wording) met belangstelling voor theater en performancekunst;
- Iemand met een soepele en scherpe pen, die goed onderbouwde en toegankelijke recensies kan schrijven;
- Iemand die spannende reportages en boeiende interviews kan maken voor een divers publiek;
- Iemand die enthousiast is, eigen initiatief toont en originele ideeën en invalshoeken voor artikelen bedenkt;
- Iemand die de weg weet op sociale media.
NRC vindt het belangrijk dat mensen vanuit een diversiteit aan achtergronden en ervaringen een bijdrage leveren aan de redactie. Het medewerkerschap is een freelance verbintenis.
Het uitvoeren van een proefopdracht is deel van de procedure. Reacties graag naar Sandra Smallenburg, chef cultuurredactie, via [email protected]. Je sollicitatie dient vergezeld te gaan met voorbeelden van recent werk, inclusief actueel CV. Reageren kan t/m 12 mei 2023. Voor meer informatie over deze vacature kun je contact opgenomen met Ron Rijghard, coördinator theater en cabaret, via [email protected] of solliciteer hier.
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Snakeware ontwikkelt digitaal platform voor Rederij Doeksen
Het platform richt zich op gebruiksgemak en vormt de basis voor verdere digitale dienstverlening van de rederij.
This Agency ontwikkelt activatiecampagne voor Lime
Mobiliteitsplatform Lime introduceert e-bikes in de regio Utrecht met de activatiecampagne Zuur! Dan Lime ik wel ff..
Bart Kokke: Aanbestedingen winnen begint bij het publieke belang
Marketing Report onderzoekt de pitchcultuur in Nederland in een serie interviews en fora. Vandaag aan het woord Bart Kokke, oprichter van consultancybureau Tender Canvas, dat gespecialiseerd is in aanbestedingstrajecten
All Response Media verzorgt volledige mediastrategie Amref
Het bureau verzorgt voortaan naast DRTV ook de volledige mediastrategie, mediaplanning en media-inkoop voor de merkcommunicatie van de organisatie.
Manamana wordt Agency in Residence bij Cartel Agency
Cartel Agency en Manamana gaan een structurele samenwerking aan, zonder te fuseren.
Dit artikel is gepubliceerd door: Pie Kamau