[Vacatures] NRC Media zoekt een Product Owner e-commerce

NRC Media is per direct op zoek naar een:

Product Owner e-commerce

Als product owner e-commerce ben je verantwoordelijk voor een optimale klantbeleving op onze website. Je identificeert belangrijke verbeterpunten om onze bezoekers een optimale service en beleving te bieden in lijn met onze commerciële doelen. Je kunt kansen en verbeterpunten concreet omzetten naar een project en deze (deels) zelfstandig uitvoeren. Je analytische vaardigheden gebruik je om de klantreis in kaart te brengen, data te analyseren en te vertalen naar waardevolle inzichten. Hiermee kun je ook je collega’s van inkoop en marketing adviseren. We zoeken iemand die strategisch en commercieel kan denken en dit direct kan door vertalen naar actie. Je wordt onderdeel van een enthousiast team.

Taken en verantwoordelijkheden

  • Verantwoordelijk voor een optimale klantbeleving op onze website
  • Conversie optimalisatie
  •  Implementatie van de visie en e-commerce roadmap
  • Analyseren en bewaken van e-commerce gerelateerde cijfers en KPI’s
  • De wensen in kaart brengen van de business én de business adviseren
  • Het bijhouden en samenstellen van de backlog met geïdentificeerde verbeteringen en optimalisaties

 

Over jou

  • Bewezen ervaring als e-commerce product owner
  • Ervaring met e-commerce software (wij werken met Magento)
  • Analytische vaardigheden en kennis van Google Analytics en Excel;
  • Basiskennis van HTML / CSS;
  • Ervaring of affiniteit met (online) retail;
  • Ondernemend, resultaat gedreven, commercieel en strategisch

 

Over ons

NRC Webwinkel is het retailkanaal van NRC. Wij selecteren de mooiste aanbiedingen voor NRC-lezers in de categorieën boeken, wijn, academie, lifestyle, elektronica, reizen en weekdeals. We vinden het belangrijk dat mensen vanuit een diversiteit aan achtergronden en ervaringen een bijdrage leveren aan de organisatie.

Contact

Bij interesse kun je solliciteren door een motivatiebrief, CV en portfolio te sturen hier.

www.nrc.nl

 

 

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Natwerk en ARTIS realiseren actie rondom Mook Uhm

31-12-2025 | 17:01:13
Natwerk heeft samen met ARTIS een concept ontwikkeld om de geboorte van het olifantenkalf Mook Uhm te vieren

Fitzroy zet imperfectie centraal in parfumcampagne

29-12-2025 | 10:54:41
Fitzroy ontwikkelde het volledige merkplatform, de strategie, verpakking en campagne voor Christian Alexander.

SEA Water positioneert Santa als waterambassadeur

23-12-2025 | 10:55:00
Na jarenlange samenwerking met een wereldwijd frisdrankmerk verruilt Santa Claus zijn vertrouwde rol voor een positie bij SEA Water.

Philips en Prusa lanceren Gen Fix in Praag

22-12-2025 | 15:08:00
Philips heeft samen met Prusa Gen Fix gelanceerd Met het programma leren kinderen en gezinnen praktische reparatievaardigheden via 3D-printen

Rodger Werkhoven: Schadenfreudevrije kerst gewenst, allemaal!

22-12-2025 | 11:54:00
Beeld- en mediatechnoloog Rodger Werkhoven droeg op uitnodiging van OpenAI vanaf ’21 bij aan de ontwikkeling van DALL·E en ’t inbouwen ervan in ChatGPT.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Pie Kamau

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.