Tag Resultaten
ID&T Groep en AB InBev sluiten meerjarig strategisch partnerschap
De focus van het partnerschap ligt op het versterken van de beleving van miljoenen fans van ID&T, zowel live als digitaal
Hertog Jan lanceert de Hertog Jan Blikvanger
Hertog Jan heeft de Hertog Jan Blikvanger ontwikkeld, een duurzame oplossing om afval te verminderen en recycling te bevorderen. Deze tas is ontworpen om in te spelen op de recente Nederlandse wetgeving omtrent statiegeld op blikjes
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
[The List] Giesbers retail
Wij zijn jouw creatieve all-in-one partner voor strategie, creatie en contentproductie.
ING-campagne richt zich op online verleiding
Centraal staat Spaarslot, een functie in de ING-app die gebruikers helpt meer grip te houden op hun spaargeld.
Antal Van Pelt: Goede voornemens voor merken, stop eens met rennen
Marketing Mores – een maandelijkse column over de ongeschreven regels, gebruiken en cultuur van de branche. In deze editie vertelt Antal van Pelt over de typische verschijnselen van ons vak en de branche.
VriendenLoterij zet winnaar Linda centraal in campagne
De commercial zet sterk in op emotie en storytelling en sluit aan bij de merkstrategie Elke Dag Plezier.
Diederik Breijer verlaat United Playgrounds
Diederik Breijer verlaat United Playgrounds. In januari 2022 startte Diederik Breijer met investeerder Standard Investment, United Playgrounds.
Dit artikel is gepubliceerd door: Caspar Scherphuis