Taco Rijssemus verlaat All3Media na overname

Taco Rijssemus heeft aangekondigd All3Media Deutschland te verlaten. De Nederlandse CEO was van maart 2017 tot augustus 2021 CEO van de Nederlandse dochter IDTV, waarna hij directeur van de Duitse holding werd waar de operaties in Duitsland, België en Nederland onder vallen. Naast IDTV vallen ook onder meer All3Media Belgium, Filmpool entertainment, Filmpool Fiction, The Fiction Syndacate, All3Media Fiction en ICP onder vallen.

Overname All3Media

Het privaty equityfonds RedBird IMI nam All3Media over voor omgerekend circa1,35 miljard euro van Warner Bros. Discovery en Liberty Global. RedBird IMI is een joint venture van het  Amerikaanse RedBird Capital Partners en International Media Investments (IMI) uit de Verenigd Arabische Emiraten van Sheikh Mansour bin Zayed Al-Nahyan die ook eigenaar is van Manchaster City. RedBird Capital Partnersis onder meer eigenaaar van de voetbalclub AC Milan en een belangrijke aandeelhouder van Skydance Media.

Jane Turton (CEO) en Sara Greater (COO) nemen de taken van Taco Rijssemus voorlopig over.

Taco Rijssemus

Taco Rijssemus was voor zijn komst bij All3Media (en IDTV)ruim 3 jaar algemeen directeur van KRO-NCRV en daarvoor 5,5 jaar directeur van de KRO. Taco Ruissemus verklaarde klaar te zijn om verder te gaan en er trots op te zijn gezonde en vitale bedrijven achter te laten.

www.all3media.de

www.all3media.com

www.idtv.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

 

Lees ook:

Nathalie Peters: Groei begint bij je eigen mensen

01-07-2025 | 09:50:05
In gesprek met Peter Wybenga vertelt ze over haar visie op het versterken van in-house marketingteams

Raymond van Kasterop voorzitter brancheorganisatie Outreach

30-06-2025 | 23:58:00
Raymond van Kasterop, algemeen directeur van Bauer Media Outdoor Nederland is per 1 juli 2025 benoemd tot voorzitter van brancheorganisatie Outreach

Nannick van Koningsbruggen naar Giesbers Retail

25-06-2025 | 14:53:00
Giesbers Retail breidt het strategisch team uit met Nannick van Koningsbruggen. Zij gaat aan de slag als merkstrateeg

Sanne Houterman Strategy Director bij Cheil Benelux

23-06-2025 | 09:00:00
Ze neemt de strategische leiding van het bureau op zich en ontwikkelt de strategische aanpak voor alle klanten.

Kaliber en KLM lanceren Always Aim Higher als werkgeversmerk

18-06-2025 | 14:25:31
Met deze strategie richt de luchtvaartmaatschappij zich op nieuwsgierige professionals die vooruit willen en bijdragen aan de toekomst van de luchtvaart.
 

Gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.