
[SCHOKVAST] Oscar Kneppers over House of Origen
Joris van Heukelom en Mark Schoones maken de podcast SCHOKVAST. Gast deze keer is Oscar Kneppers, oprichter van House of Origen
Oscar Kneppers: "Origen gaat over het herstellen van de verbinding tussen de maker en de gebruiker van dingen, spullen, ideeën. Het heeft me anderhalf jaar gekost om uit te vogelen hoe ik dat precies ga doen. Sinds kort zit ik op een ander spoor en daarmee ga ik de diepte in en dat is met het materiaal wol. [...] Mijn plannen konden door corona niet doorgaan en toen ik het had losgelaten, liep ik iemand tegen het lijf die mij vroeg of ik wist hoeveel schapen er in Nederland zijn. Het zijn er een miljoen. En de wol, waar je fantastische dingen meer kunt doen, gooien we voor het overgrote deel weg..."
Luister deze podcast hier:oor
SCHOKVAST wordt opgenomen in de studio van New Business Radio op het Media Park in Hilversum en is te beluisteren via Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, PocketCasts en Soundcloud.
www.schokvast.com | www.makerstreet.nl | www.workwithmix.com
www.ypca.nl | www.origen.nl
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Bob Koigi: De toekomst van tv-metingen ligt in big data
Closed on Monday toont avontuur met De Koffiejongens
[Vacatures] TBWA zoekt een Brand Coordinator (NL)
Johan van der Zanden: Jeroen past perfect bij ons merk
Jeroen van Koningsbrugge supermarktmanager Daan Albert Heijn
Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt