
Rodger Werkhoven: Merken moeten gaan betalen om met hun logo's zichtbaar te zijn in Generative AI
Marketing Report volgt Rodger Werkhoven, een van de wereldwijd erkende pioniers op gebied van artificial intelligence, al enige tijd.
Afgelopen weekend troffen wij hem tijdens Museum Nacht op het Centraal Station in Amsterdam waar hij betrokken was bij een AI kunstproject.
Tijdens ons video-interview doet hij een aantal interessante uitspraken over portretrecht met betrekking tot door AI gegenereerde beelden en - ook zeer interessant - over het gebruik van logo's van merken in de AI omgeving.
Even kijken!
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Jeroen de Bakker strategisch adviseur Ainigma
Jeroen de Bakker is per 1 jul 2025 aangesteld als strategisch adviseur bij Ainigma. Ainigma is een bouquet consultancybedrijf die door Arne Mosselman is opgericht
Angst voor fouten remt AI-gebruik onder marketing professionals
Uit onderzoek van NOBEARS onder 550 marketeers, communicatie- en salesprofessionals blijkt dat de angst voor fouten het gebruik van AI afremt.
Koen van Loon: De keerzijde van automatische URL-optimalisatie
Sinds de introductie van AI Max binnen Google Ads lijkt het automatiseren van zoekcampagnes weer een stap verder te gaan.
NDP Nieuwsmedia: AI Code Europese Commissie schiet tekort
NDP Nieuwsmedia stelt dat de door de Europese Commissie gepresenteerde General Purpose AI Code of Practice voor nieuwsuitgevers ernstig tekort schiet
Naser Bakhshi: AI is geen mens. En dat moeten we ook niet willen.
In deze reeks spreekt Berber Hoekstra, communicatiestrateeg bij ACT, met experts uit de branche om te ontdekken hoe merken AI succesvol kunnen inzetten
Gepubliceerd door: Bas Vlugt