REDRUM zoekt partners voor campagne NFK

In maart lanceert de Nederlandse Federatie van Kankerpatiëntenorganisaties NFK een campagne voor mensen met een zeldzame kankervorm. Film- en animatiestudio REDRUM werkt belangeloos mee en zoekt partners die willen aansluiten.

De campagne heeft als doel meer zichtbaarheid te creëren voor het Patiëntenplatform Zeldzame Kankers. Dit platform zet zich in voor mensen met een zeldzame vorm van kanker en hun naasten. Zij lopen namelijk tegen andere dingen aan dan andere kankerpatiënten. Zo duurt het diagnosetraject vaak lang, wat leidt tot onzekerheid en een gevoel van eenzaamheid. Daarnaast heerst er nog een groot taboe op sommige zeldzame kankersoorten.

Op maandag 17 februari 2020 zal de video worden opgenomen. De eerste partners zijn al bekend. Allard Studio’s in Amsterdam blokte gelijk de agenda voor een van zijn grotere studio’s, interieur webshop Home Stock voorziet de shoot van styling en Bettina Polak neemt de visagie op zich.

Sjoerd Joosten, projectleider van de campagne en werkzaam bij REDRUM: “Het is ontzettend mooi om te zien hoeveel partners we al bereid hebben gevonden hun steentje bij te dragen. Iedereen doet het belangeloos en dat voelt ontzettend goed. Maar we zijn er nog niet. We zoeken nog decorbouwers, een fotograaf, licht, componist en natuurlijk catering. Want niks laat een draaidag beter verlopen dan een lekker broodje en een goeie kop koffie.”

www.redrumbureau.com
www.zeldzamekankers.nl
www.nfk.nl
www.homestock.nl
www.allardstudios.nl

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Nutricia start campagne tegen dreiging ondervoeding

03-10-2025 | 11:27:00
Uit onderzoek van Markteffect blijkt dat 85 procent van de Nederlanders zich (bijna) nooit zorgen maakt om zelf risico te lopen op ondervoeding.

Bob Koigi: Merken profileren zich als wereldwijde probleemoplossers

03-10-2025 | 11:10:58
Wereldwijde uitdagingen zijn te groot voor overheden of NGO’s om alleen aan te pakken. Steeds vaker stappen grote merken in dit domein

MediaMarkt brengt "Ik ben toch niet gek!" terug

03-10-2025 | 10:21:00
De slogan, die vanaf oktober weer te zien is in alle campagnes, krijgt een eigentijdse invulling die aansluit bij de huidige tijdsgeest.

[Vacatures] Springbok zoekt een Medior Projectmanager Marketing Automation

03-10-2025 | 09:47:00
Springbok is per direct op zoek naar een Medior Projectmanager Marketing Automation - Den Bosch

[Vacatures] PINK zoekt een Senior Social Advertising Consultant

03-10-2025 | 09:12:00
PINK is per direct op zoek naar Senior Social Advertising Consultant - Groningen  •  32-40 uur
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.