Radio Veronica verbindt zich aan Telstar

Zender wordt sponsor van Eredivisieclub uit Velsen-Zuid

Radio Veronica is sponsor geworden van SC Telstar. Het logo van de radiozender komt op het thuisshirt, uitshirt en de broek van de club te staan. De samenwerking werd bekendgemaakt tijdens de middagshow van Wouter van der Goes en Frank van 't Hof op Radio Veronica.

De officiële onthulling vond plaats in het BUKO Stadion in Velsen-Zuid. Radio-dj’s Frank van der Lende en Gerard Ekdom waren daar aanwezig, samen met hoofdtrainer Anthony Correia, doelman Ronald Koeman jr. en verdediger Guus Offerhaus.

Samenwerking verder dan shirtsponsoring

Frank van der Lende: "De Witte Leeuwen uit Velsen-Zuid zijn na 47 jaar weer terug in de Eredivisie. Direct na de promotie zijn we het gesprek aangegaan over een samenwerking. En dat wordt meer dan alleen een logo op het shirt, want dat kan iedereen. We worden samen één club en gaan Telstar steunen, volgen en elk punt vieren. Want we hopen, net als heel Nederland, dat deze helden weer gaan stunten!"

Leon Annokkée, algemeen directeur van Telstar: "Telstar staat al decennialang bekend als een club die het altijd net even anders doet. De samenwerking met Radio Veronica sluit daar naadloos op aan. We zijn allebei eigenzinnig, herkenbaar en gevestigde namen binnen de Nederlandse cultuur. Een partnership waar we trots op zijn, en waarin we ook écht samen gaan optrekken. Ieder op ons eigen speelveld, maar met dezelfde ambitie."

Gedeelde achtergrond versterkt band

Radio Veronica en Telstar delen hun oorsprong in de jaren zestig. De radiozender begon als zeezender op de Noordzee, Telstar ontstond in IJmuiden en Velsen als club verbonden aan de visserij en staalindustrie. Beide kozen vanaf het begin voor een eigen koers.

Telstar werd opgericht in 1963 en speelde vanaf 1964 veertien jaar in de Eredivisie. Na jaren in de Eerste Divisie promoveerde de club vorige maand onder leiding van Anthony Correia opnieuw naar het hoogste niveau. Komend seizoen speelt Telstar voor het eerst in 47 jaar weer in de Eredivisie.

www.mediahuis.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Mediahuis groep: stabiele resultaten in 2025

27-02-2026 | 19:10:07
Mediahuis groep haalde in 2025 een geconsolideerde omzet van 1,258 miljard euro, 2 procent meer dan 2024. Het operationeel resultaat bedroeg 151,8 miljoen, licht hoger dan 2024 toen dit nog 151,1 miljoen was

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Content Creator J/M Ouders

25-02-2026 | 09:56:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Content Creator J/M Ouders - Amsterdam

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Onderzoeksjournalist

25-02-2026 | 09:44:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Onderzoeksjournalist - Amsterdam

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Category Manager E-commerce

18-02-2026 | 09:23:00
Mediahuis is per direct op zoek naarCategory Manager E-commerce - Amsterdam

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Junior UX/UI Designer

18-02-2026 | 09:03:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Junior UX/UI Designer - Antwerpen/Amsterdam


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Hartstichting kiest Happy Horizon voor merk en campagne

04-03-2026 | 11:13:00
Met de samenwerking wil de organisatie de urgentie van hart- en vaatziekten sterker onder de aandacht brengen in Nederland.

Dentsu Creative geeft Branding practice driekoppige leiding

04-03-2026 | 10:09:00
Onder hun leiding legt het bureau de nadruk op zogeheten brand worlds: merkwerelden die verder gaan dan een visuele identitei

Richard Smoorenburg: Q1 gaat lekker! Of toch niet?

04-03-2026 | 09:35:00
Q1 is als vanouds begonnen. De telefoons staan roodgloeiend, de pitch-aanvragen vliegen je om de oren en de buzz in de markt is voelbaar

Tom Dorresteijn start als zelfstandig strategisch adviseur

04-03-2026 | 08:53:53
Hij blijft daarnaast parttime verbonden aan Studio Dumbar/DEPT als partner en strategisch adviseur van het managementteam en opdrachtgevers.

[Vacatures] Megawatt zoekt een 3D Experience Designer

04-03-2026 | 08:32:00
Megawatt is per direct op zoek naar 3D Experience Designer
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.