NLZiet lanceert NLZiet Extra met 10 extra zenders

Het OTT-platform NLZiet heeft een pakket gelanceerd onder de naam NLZiet Extra waarmee 10 zenders extra ontvangen kunnen worden bovenop de 38 basiszenders die worden aangeboden. Dit pakket kost inclusief het basisaanbod 9,95 euro per maand, oftewel 2 euro per maand meer.

Het gaat daarbij om de Britse zenders BBC One, BBC Two, BBC Entertainment, BBC World News en BBC First. Daarnaast worden de internationale zenders History, Crime+Investigation, E!, Curiosity Channel en de Engelstalige versie van Euronews aangeboden. Van deze zenders kent alleen BBC First op Nederland gerichte reclame (Ad Alliance (RTL Nederland) verkoopt deze). BBC First, BBC Entertainment, History, Crime+Investigation en Curiosity Channel worden in het Nederlands ondertiteld.

NLZiet is een coöperatie waar de NPO, RTL Nederland en Talpa Network aan deelnemen. De NPO schreef in zijn begroting 2023 dat ook gekeken werd naar opname van CNN International, Cartoon Network en ARD/ZDF. Met deze partijen is echter geen overeenkomst gesloten. De 10 extra kanalen worden alleen lineair uitgezonden. Bij het basisaanbod is er ook toegang tot het VOD-aanbod van NPO Plus, RTL Nederland, Kijk (Talpa Network) en de VRT.

www.nlziet.nl




Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Shortlist SAN New Kids on the Block 2025 bekend

03-04-2026 | 10:32:00
6 bureaus maken nog kans op een plek in de finale van de competitie voor opkomende bureaus.

Joe Public en Grolsch lanceren Proost op karakter

02-04-2026 | 17:05:00
De campagne is ontwikkeld door Joe Public en zet het thema authenticiteit centraal, met een focus op mensen die hun eigen keuzes maken.

Livewall lanceert Easter Hunt met AR-game

02-04-2026 | 16:35:00
De activatie combineert augmented reality met een spelelement en is toegankelijk voor zowel klanten als het brede publiek.

Endeavour organiseert WNiD Spring Sessions

02-04-2026 | 15:40:47
De sessies zijn een vervolg op het What's Next in Digital-event en bieden verdieping op thema’s als e-commerce en leadgeneratie.

Dit zijn de genomineerden voor de AMMA’s

02-04-2026 | 14:00:00
Tijdens de nominatieweek van 30 maart tot en met 2 april zijn in totaal 46 kanshebbers verdeeld over 13 categorieën geselecteerd.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.