Movir en Kaliber lanceren merkcampagne

Movir komt met een merkcampagne die meteen de herpositionering van de inkomensverzekeraar markeert. De campagne is ontwikkeld door Kaliber.

Zelfstandig Nederland is lekker bezig. Want het is niet niks om het helemaal zelf te doen. En daar nog in te slagen ook. Daarom helpt Movir iedereen die lekker bezig is, om lekker bezig te blijven. Dat is de positieve boodschap van inkomensverzekeraar Movir in haar merkcampagne.

Movir was van oudsher de grootste aanbieder van arbeidsongeschiktheidsverzekeringen voor medische zelfstandigen, en is nu een inkomensverzekeraar voor heel zelfstandig Nederland.

Dennis Loffeld, manager marketing & product bij Movir, uit: “Zelfstandig Nederland is de motor van Nederland. Als die stilvalt, merken we dat allemaal. Daarom willen we ervoor zorgen dat deze belangrijke groep ondernemers lekker bezig blijft. Uiteraard ben je verzekerd bij arbeidsongeschiktheid. En je kunt als ondernemer rekenen op de beste begeleiding van onze specialisten. Om uitval te voorkomen of zo snel mogelijk weer aan de te kunnen na uitval.”

Hugo van de Hoef, Creative Director van Kaliber. “Movir is anders dan andere aov's - en dat moet je voelen. Het vernieuwde merk kreeg een eigentijds jasje en dito tone of voice. Zo sluit het beter aan op de doelgroep en op het optimisme dat Movir kenmerkt.”

De campagne is vanaf deze week onder andere te horen op de radio en wordt via verschillende digitale kanalen naar de doelgroep gebracht.

Credits:

Verantwoordelijke bij Movir: Annika Visser en Dennis Loffeld | Strategie & Creatie: Kaliber | Productiemaatschappij: Bandit | Geluidsstudio: Soundcircus | Mediabureau: Wisecrackers

www.kaliber.net

www.movir.nl

 

 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Boardtrust kiest voor gelaagde See, Think, Do-aanpak

23-01-2026 | 16:50:00
De campagne is ontwikkeld door Cogonez, verantwoordelijk voor strategie, concept en creatie, in samenwerking met Mbuy, SOB Audio Imaging en Studio Loupe

[The List] Wunder

23-01-2026 | 13:38:12
Wunder is een creatief geleid en strategisch gedreven branding bureau uit Amsterdam.

[Vacatures] Fightclub zoekt een Performance Strategist Breda

23-01-2026 | 13:21:23
Fightclub is per direct op zoek naar Performance Strategist - Breda

WPP centraliseert productie-units in WPP Production

23-01-2026 | 12:01:00
WPP heeft aangekondigd voor zijn creatieve tak de collectieve productie per 23 februari 2026 samen te brengen in WPP Production. Het label Hogarth vervalt daarmee

Maarten Nefkens keert terug bij ACE als Strategy Director

23-01-2026 | 11:52:50
Neeltje Prevo is gestart als Account Director
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.