Mirte Stut start maatschappelijk bureau Yugen

Merkstrateeg Mirte Stut heeft Yugen opgericht. Een bureau dat zich richt op bedrijven en organisaties die maatschappelijk van betekenis willen zijn en zichtbare impact willen maken. Mirte Stut was vanaf 2013 als zelfstandig mediastrateeg actief via haar eigen label Amsterdam Aan Zee.

Yugen wil bedrijven helpen met het claimen en waarmaken van hun maatschappelijke positie en belofte. Intern en extern.  Yugen gaat samenwerken met een mix aan vakspecialisten op de

Gebieden merkstrategie, organisatiecultuur en maatschappelijke impact. Onafhankelijk brandconsultant Marc Oosterhout -één van de oprichters van N=5, voorzitter SIRE en crowd funding platform Voor de kunst en bestuurslid Natuurmonumenten, nu werkzaam onder de naam Eastwood. The art of positioning ondersteunt Yugen als ambassadeur.

Marc Oosterhout: “Een commerciële organisatie kan niet meer succesvol zijn zonder oog te hebben voor de wereld om ons heen. Steeds meer bedrijven moeten hun license to operate verdienen. Ik denk dat het initiatief van Mirte, Yugen hier krachtig invulling aan geeft”

Transformeren

Mirte Stut: “Veel bedrijven willen en of moeten transformeren maar worstelen ook met vragen: Wat wordt je toekomstproof strategie en richtinggevende verhaal passend bij de beweging die je wilt maken? Welke relevante rol pak je in de maatschappij en hoe maak je dit concreet, zowel in de organisatie als naar buiten? Yugen helpt om meer betekenis en impact – ‘positieve veranderkracht’ noemen wij dat – te realiseren. Zowel intern als extern.”

Binnen = Buiten

Yugen wil verandering realiseren van binnenuit, zichtbaar tot ver buiten de kantoormuren. Van strategie tot zichtbare impact. Yugen realiseert dit door de combinatie van drie kennisdomeinen en disciplines. Mirte Stut: “We zaaien merkstrategie, planten organisatiecultuur en oogsten maatschappelijke impact. Want echte impact maak je pas als je strategie en verhaal ook in de organisatie verankerd wordt, de hele organisatie meebeweegt én resultaten voor mensen, natuur en maatschappij concreet zichtbaar, tastbaar en meetbaar zijn. Ook belangrijk voor het aantrekken van talent en andere stakeholders.”

Coalitie van experts

De experts die voor Yygen werken zijn naast Marc Oosterhout en Mirte Stut, merkstrateeg Trudelies van der Poel, organisatiestrategen Annemarie Bleeker en Derk van der Pol, en impactstrategen Christine Swart en Madelon Engelen van Firma Twist.

www.bureauyugen.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

 

Lees ook:

Founding partners leggen fundament onder Dutch PR Awards

10-05-2025 | 14:30:00
PR-Dashboard en Media Info Groep bestendigen samenwerking met Marketing Report in overeenkomst

PR-label APRIL verrijkt The Creative Family

08-05-2025 | 14:58:00
"In een tijd waarin fake news, AI-content en een overdaad aan vluchtige ‘bronnen’ domineren, geloven wij meer dan ooit in de kracht van echte verhalen"

Lokale PR, waarom het werkt en hoe je het inzet

08-05-2025 | 13:53:00
Lokale publiciteit, sommige bedrijven zien er misschien weinig in, maar in dit artikel laat PR-Dashboard zien voor wie het interessant is en waarom.

Hibou ontwikkelt virtuele expert voor ParkinsonFonds

08-05-2025 | 09:00:00
De virtuele expert is bedoeld om informatie over parkinson toegankelijker te maken voor een breed publiek.

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Junior PR Medewerker

08-05-2025 | 08:57:00
Mediahuis is per direct op zoek naar een Junior PR Medewerker
 

Gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.