Megawatt lanceert wervingscampagne Sectorinstituut Transport & Logistiek

Sectorinstituut Transport & Logistiek (STL) zet zich in voor de instroom en duurzame inzetbaarheid van werknemers in transport en logistiek. De sector is in beweging en biedt veel kansen en toekomstperspectief. Dat betekent dat er nog meer jonge talenten nodig zijn dan voorheen. Megawatt Digital verdiept en verbreedt de huidige BBL-wervingscampagne MIJN WERELD en zorgt daarmee voor meer leads, conversie, een hogere brand awareness en betrokkenheid van de doelgroep.

Gouden combinatie

De doelgroep, jongeren, beoordelen met de snelheid van een swipe wat ze de moeite waard vinden. Megawatt Digital ontleedde de campagne en vond de gouden combinatie. Het concept MIJN WERELD gaat niet alleen over zenden maar juist over de interpretatie van de sector. Door de vraag te stellen: "Hoe interpreteer jij de wereld van de transport & logistiek?" ga je een dialoog aan met de doelgroep. Een frisse wind door de identiteit was de volgende stap. Met een compleet vernieuwde beeld- en campagnestijl is de eerste flight in september gestart.

Deniz Alkac, eigenaar Bruut Amsterdam: "G en Z bepalen in een splitsecond of ze zich kunnen identificeren met de boodschap. Dat je de taal van de doelgroep spreekt, is dan essentieel. We kozen daarom om te werken met veel belovend regietalent Geerten Harmens. Hij weet als geen ander hoe deze generatie naar content kijkt."

Jong talent werven

Met een interessetest (gamification) voor ouders en leerlingen, fotografie, drie video’s, snippets, social assets, copy, social advertising en e-mailmarketing doet Megawatt Digital waar ze sterk in zijn. Het Touch, Tell, Sell mechanisme van een campagne in optima forma. Ook staat Megawatts succesformule data x creativiteit = resultaat centraal om iedere gestelde KPI te behalen.

Ruud Polman, Sectorinstituut Transport & Logistiek: "De opgave om jong talent voor onze sector te werven, is uitdagender dan ooit. Daarom was het tijd voor een nieuwe aanpak. Megawatt spreekt de taal van onze doelgroep en weet wat hen aanspreekt. We hebben veel vertrouwen in deze nieuwe samenwerking."


Credits:

Creative Director: Simon Coolen | Creative: Jesse van Maanen | Art Directors: Jesse van Maanen & Bas van Poppel | Social Advertising Specialist: Ries van Geffen | Client Lead: Tessa Maas | Productie: Bruut Amsterdam | Media Bureau: Zigt | Opdrachtgever: Sector Instituut Transport & Logistiek

www.megawatt.agency

www.stl.nl


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Boardtrust kiest voor gelaagde See, Think, Do-aanpak

23-01-2026 | 16:50:00
De campagne is ontwikkeld door Cogonez, verantwoordelijk voor strategie, concept en creatie, in samenwerking met Mbuy, SOB Audio Imaging en Studio Loupe

[The List] Wunder

23-01-2026 | 13:38:12
Wunder is een creatief geleid en strategisch gedreven branding bureau uit Amsterdam.

[Vacatures] Fightclub zoekt een Performance Strategist Breda

23-01-2026 | 13:21:23
Fightclub is per direct op zoek naar Performance Strategist - Breda

WPP centraliseert productie-units in WPP Production

23-01-2026 | 12:01:00
WPP heeft aangekondigd voor zijn creatieve tak de collectieve productie per 23 februari 2026 samen te brengen in WPP Production. Het label Hogarth vervalt daarmee

Maarten Nefkens keert terug bij ACE als Strategy Director

23-01-2026 | 11:52:50
Neeltje Prevo is gestart als Account Director
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.