[Marketing Report Radio] René Mioch over zijn theatertour

Rene Mioch is filmdeskundige en presentator. Te gast bij Marketing Report Radio spreken Peter Wybenga en Bas Vlugt hem over zijn aanstaande theatertour.

Rene Mioch: "We gaan op 2 en 3 oktober beginnen in Amsterdam in Tuschinski, daarna gaat het het land in tot eind april 2022. We organiseren een avond in het slot van een bioscoopfilm met het publiek alsof we door een foto- en filmboek wandelen met wat ik de afgelopen 35 jaar heb meegemaakt. Wat is nu glamour? Hoe ziet dat er uit? Hoeveel druk is er voor iemand om beroemd te zijn? Ik heb daar met heel veel acteurs en filmmakers over gesproken. Er wordt ook veel gelachen want er is veel geks gebeurd."

Luister het volledige interview met Rene Mioch hier:

Kaarten voor de theatershow van René Mioch bestel je op www.renemioch.nl/theater

Luister hier de volledige radio-uitzending van 21 september 2021 terug:

Meer podcasts over marketing vind je hier: marketingreport.nl/podcastMarketing Report is iedere derde dinsdag van de maand te horen op New Business Radio van 18:30 tot 20:00 uur.  

Marketing Report Radio is een initiatief van Media Meetings & Magazines en Mediabureau ZIGT en wordt gesponsord door Logitech for Business en Clarity.


www.logitech.com
www.clarity.pr  
www.renemioch.nl



 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Cogonez versterkt rol Port of Amsterdam tijdens SAIL 2025

17-09-2025 | 16:31:00
Tijdens SAIL 2025 trok Amsterdam ruim twee en een half miljoen bezoekers en meer dan 10 duizend boten.

DEPT ontwikkelt More Time for Life-campagne voor Brother

17-09-2025 | 15:28:51
Brother is een Europese campagne gestart in vijftien landen om zijn inkjetprinters voor kleine bedrijven en thuiskantoren te promoten.

SuperRebel ontwikkelt website voor MP Motorsport

17-09-2025 | 10:47:38
Het platform staat volledig in het teken van Accelerating Talent, de ambitie van het team om jong racetalent te begeleiden van karting tot Formule 2

Home Agency ontwikkelt Thuisarts-merkcampagne Zoek jezelf niet zieker

16-09-2025 | 18:31:00
Home Agency heeft een merkcampagne ontwikkeld voor de gezondheid-website Thuisarts. Daarbij is ook een vernieuwde visuele identiteit ontwikkeld in samenwerking met Reaktor

Havas Lemz ontwikkelt campagne Bolletje: Ronduit lekker

16-09-2025 | 18:11:00
Havas Lemz heeft voor Bolletje ondder de noemer Rondom Lekker een campagne gelanceerd voor de Bolletje Bagel Cracker. Dit is een combinatie van de ronde, met sesam bestrooide bagel en een luchtige, knapperige cracker
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.