[Marketing Report Cannes] Frieda Ulsamer de Waard en Frank Goren

Marketing Report Radio zendt een week lang uit vanaf Cannes Lions - het grootste reclamefestival op aarde. Iedere dag ontvangen we toonaangevende gasten uit de wereld van media en marketingcommunicatie. De uitzendingen zijn tot en met 22 juni dagelijks live te beluisteren op New Business Radio en als podcast op de website van Marketing Report.

We spreken Frieda Ulsamer de Waard (algemeen directeur van 2Basics en Frank Goren (Managing Director van The Invaders).

Frank Goren: "Driekwart van de volwassen Amerikanen speelt minimaal een keer per maand een videospelletje. Dat varieert van iets op je mobiel tot 50 uur per week hardcore gamen. Al die mensen kun je bereiken via gaming, dus daar liggen heel veel kansen. Dat zien we ook dit jaar hier in Cannes waar voor het eerst een aparte categorie is vrijgespeelt voor gaming. Vanavond worden daar de prijzen voor uitgerijkt en als je kijkt naar het niveau van creativiteit word je daar heel erg vrolijk van."

Luister het interview hier:

www.canneslions.com

www.2basics.nl

www.theinvaders.nl

www.newbusinessradio.nl

Marketing Report Radio Cannes 2024 wordt gesponsord door:

Lees ook:


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

NOS kiest voor Vlaamse Fisheye voor vernieuwing studio NOS Journaal

16-02-2026 | 18:08:00
De NOS heeft vorig jaar voor het Vlaamse creatief bureau Fisheye gekozen om de studio en het design van het NOS Journaal te vernieuwen. Het gaat om de studio (Studio 8) waar het NOS Journaal van 18:00 uur, 20:00 uur, het Jeugdjournaal en Nieuwsuur vandaan komen

TBWA\NEBOKO haakt in op McKroket-opmerking

16-02-2026 | 15:46:00
Reclamebureau TBWA\NEBOKO heeft voor McDonald's Nederland in Milaan een billboard geplaatst dat inspeelt op een uitspraak van schaatser Jenning de Boo.

Home activeert PAAZ met Unhappy Socks

16-02-2026 | 14:55:22
Met de activatie brengen zij het thema mentale gezondheid naar de straat. De boodschap: het is oké om je niet oké te voelen.

Klaar Bavinck: Regie op content is regie op je klant

16-02-2026 | 14:00:00
In de reeks What Matters Now House delen experts van Matter hun perspectief op ontwikkelingen die het contentvak structureel beïnvloeden

Bever en Havas Lemz lanceren campagne tegen zitgedrag

16-02-2026 | 13:58:16
Havas Lemz ontwikkelt voor Bever de campagne Bever laat je niet zitten.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.