[Marketing Report Cannes 2024] Thijs Muller en Elias Reinheimer (Havas Media en Play) over de jurering van Cannes-Lions

Marketing Report Radio zendt een week lang uit vanaf Cannes Lions - het grootste reclamefestival op aarde. Iedere dag ontvangen we toonaangevende gasten uit de wereld van media en marketingcommunicatie. De uitzendingen zijn dagelijks live te beluisteren en als podcast op de website van Marketing Report

We spreken Thijs Muller, CEO van Havas Media en Elias Reinheimer, CCO Havas Playen jurylid van Cannes-Lions over de jurering van Cannes-Lions.

Elias Reinheimer: "Er zijn 2500 cases ingediend in de categorie Media, waarvan er 600 op de shortlist staan. Ik heb tussen de 500 en 600 cases thuis gejureerd voor de shortlist, en de afgelopen dagen nog eens 242. Ik heb in meerdere jury's gezeten, maar in deze jury beoordelen we het beste werk van de wereld. We zijn allemaal onafhankelijk, los van grote netwerken, en er staat veel op het spel voor deze prijs, dus er is veel competitie en politiek spel.

Op het moment dat bekend werd dat ik deel zou nemen aan deze jury, explodeerde mijn LinkedIn-activiteit met een factor honderd." 

Thijs Muller: "Elias staat aan het hoofd van onze contentdivisie en creatieve samenwerkingen. Hij is zo effectief dat hij dit er gemakkelijk naast kan doen. De samenwerking tussen Havas Play en Havas Media verloopt uitstekend.

In de media rijst momenteel de vraag: We hebben paid media, maar wat kunnen we nog meer doen? Kunnen we merken helpen consumenten te bereiken in het culturele hart, of het nu gaat om senioren die geïnteresseerd zijn in elektrische fietsen of jongeren die interesse hebben in trendy drankjes? Het maakt niet uit, het mechanisme blijft hetzelfde en daar zijn we mee bezig."

Luister het interview hier:

www.havas.com

OranjeBitterBallenBorrel – meld je gratis aan!

De OranjeBitterBallenBorrel is onze geweldige afsluiting van Cannes 2024. Op donderdag 20 juni in en bij het café van de Embassy of Dutch Creativity. De OranjeBitterBallenBorrel begint om 18:00 uur en valt daarmee samen met het laatste uur uitzending van Marketing Report Radio vanuit Cannes. Meld je hier GRATIS aan.

www.canneslions.com

www.newbusinessradio.nl

Lees ook:

Dutch Opening Dinner Cannes Lions 2025

21-05-2025 | 08:59:00
Dutch Opening Dinner Cannes Lions 2025

10 redenen waarom je wél of juist niét naar Cannes moet gaan

16-05-2025 | 12:56:00
De M100: Sommige vakgenoten doen er een beetje ongemakkelijk over, maar ik vind het geweldig dat ik ervoor genomineerd word en in die lijst sta.

VIA en MAD MOJO lanceren Cannes Off The Grid

15-05-2025 | 14:29:30
Inhoudelijk alternatief programma tijdens Cannes Lions zonder festivalpas.

DEPT organiseert Secret Garden tijdens Cannes Lions 2025

09-05-2025 | 12:02:00
De locatie aan de Rond-Point Duboys d'Angers in Cannes biedt bezoekers ruimte om elkaar te ontmoeten, te werken of even tot rust te komen.

Nederland 7 en België 1 keer in shortlistjury Cannes Lions

09-05-2025 | 09:47:00
Zeven vakgenoten vanuit Nederland zijn geselecteerd voor de shortlistjury’s van het Cannes Lions International Festival of Creativity 2025.

Gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.