Leon Liest verlaat IPG Mediabrands
Leon Liest verlaat IPG Mediabrands. Hij was 12 jaar lang werkzaam voor IPG Mediabrands, sinds oktober 2019 als managing director van Matterkind. Eind september 2023 werden Kinesso, Reprise en Matterkind gefuseerd onder het wereldwijd opererende label Kinesso.
Er zijn volop personele wisselingen in de top van IPG Mediabrands de afgelopen tijd. In november 2022 vertrekt CEO Julius Minnaar. Onno Seelen neemt de dagelijkse leiding over. Per april 2023 vertrekt oprichter Pablo van den Berg bij Yune, Thijs Jaski neemt zijn plaats in. In oktober wordt Saska Wagenmakers aangesteld als nieuwe CEO, Marcel van der Avort als CFO. In november wordt Wouter Moen managing director van Kinesso.
In januari 2024 verlaat CCO Onno Seelen de bureaugroep. Wij wachten op dit moment op de aankondiging van het nieuwe management van UM.
Leon Liest: "It’s a wrap! Na 12 geweldige jaren bij IPG heb ik besloten dat het tijd is voor een nieuw avontuur. Het was een fantastische reis maar nu kijk ik vol enthousiasme uit naar nieuwe mogelijkheden en uitdagingen. Ik sta klaar om mijn ervaring en vaardigheden in te zetten voor mijn netwerk. Dank aan iedereen bij IPG voor de waardevolle herinneringen en leermomenten. In het bijzonder het IPG ExCo, MT en mijn Matterkind team. To infinity and beyond!"
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
[Vacatures] UM zoekt een Digital Project Lead
[Vacancy] Kinesso has a position for Programmatic Product Manager - Strategy & Commerce
[Vacancy] Kinesso has a position for Junior Retail Media & Marketplace Consultant
[Vacatures] Initiative zoekt een Comms Design Manager
[Vacancy] Initiative has a position for Planning Associate Nike
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
WPP bundelt branding- en designexpertise wereldwijd
Bob Koigi: De groeiende kloof in digitale advertenties
Herwin van den Berg: Iedereen moet mee in AI
Cees Faes: Cadbury snapt packaging beter dan marketeers
AWOL, met melk. en Uncle Bil Finalisten SAN New Kids
Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt