Kia deelt podium met innovators via Havas Media-campagne

In een brede branded-contentcampagne bracht Kia samen met Havas Media de visie en de waarden van het automerk onder de aandacht bij een groot publiek.

Kiki Poldermans, marketingcoördinator bij Kia Nederland: “De toekomst van mobiliteit verandert enorm. Bij Kia maken wij bewuste stappen naar een duurzame toekomst in de automotive. Via deze content campagne willen wij de lezers op een inspirerende manier meenemen in onze reis naar de toekomst. Dit in samenwerking met andere toekomstmakers. Ondernemers die zelf ook een missie hebben om de wereld stapje voor stapje duurzamer te maken.”

Mira de Mönnink, Branded Contents Partnerships Director bij Havas Media: “We bevinden ons in een uitdagende tijd. Waarbij innovatie van groot belang is. Kia innoveert continu en wil een leidende rol blijven spelen op het gebied van duurzame mobiliteit. Om die reden wilde ze ook andere innovators, die ons leven én de wereld een stukje beter maken, een podium bieden. Een sterke branded-contentcampagne was geboren en sloeg ook heel goed aan bij de lezers!”

De innovaties besloegen onder andere het interieur van de toekomst, ondergrondse laadpalen en nieuwe toepassingen voor oude autobanden. Ze werden van oktober tot en met november verspreid via DPG in de zaterdagbijlage van Volkskrant magazine online bij nu.nl, deondernemer.nl en volkskrant.nl.

www.havasmediagroup.com

www.kia.nl


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

RA*W opent inschrijving Cannes Summer Course 2026

04-12-2025 | 13:00:00
De organisatie wil jonge creatieven meer tijd geven om met hun bureau het gesprek aan te gaan over deelname en de benodigde investering.

Cheil Benelux ontwikkelt campagne voor de Pijp

04-12-2025 | 09:54:06
De BIZ’en van het gebied wilden die diversiteit zichtbaar maken in een outdoor campagne die de veelzijdigheid van de wijk benadrukt.

Giesbers ontwikkelt kerstservice BoodschAPPEN

04-12-2025 | 08:47:57
Boodschappen.nl introduceert tijdens de kerstdagen een WhatsApp-service waarmee consumenten direct hulp krijgen bij kookproblemen.

The Family zet muziek en humor in tegen vapen

03-12-2025 | 10:18:00
Centraal staat The Organs, een fictieve band bestaande uit de longen, het hart en de hersenen: de organen die worden getroffen door vapen.

Lukas van de Ven: De stem van Mulisch als statement

03-12-2025 | 08:45:00
Marketing Report sprak met Janneke Bakker, relatiemanager bij Passend Lezen, en Lukas van de Ven, Executive Creative Director bij The Family
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.