HIBOU breidt klantenbestand uit met TIAS, Normec, iwell en SVn

Het Amsterdamse PR-bureau HIBOU heeft vier klanten aan haar portfolio toegevoegd: TIAS, Normec, iwell en SVn. Het betekent dat de groei van HIBOU doorzet, nadat het eerder dit jaar onder andere communicatiebureau Contenture overnam.

Voor TIAS School for Business and Society, start HIBOU met onderzoek en het opzetten van een datagedreven PR-strategie. Normec, een Nederlands bedrijf dat actief is in testen, inspecteren, certificeren en compliance en kortgeleden werd gewaardeerd op ruim twee miljard euro, gaat met hulp van HIBOU werken aan het vergroten van hun naamsbekendheid. Voor iwell, dat actief is in de energiesector, en Stimuleringsfonds Volkshuisvesting (SVn) zal HIBOU in eerste instantie PR-werkzaamheden verrichten.

Sandra Hofstede, managing director van HIBOU: “Dat deze organisaties hun vertrouwen uitspreken in onze datagedreven manier van werken is mooi en voor ons een bewijs dat onze visie aanslaat. Voor alle vier organisaties hebben we al mooie successen gerealiseerd. Wat daarbij helpt is dat ze allemaal een onderscheidende visie en lef hebben, wat hen in hun sector laat uitspringen.

www.hibou.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Crisp PR gaat verder als Blaudruck

09-02-2026 | 10:27:56
Het bureau kiest ervoor om verdiende aandacht als vertrekpunt te nemen voor communicatie en campagnes en positioneert PR als onderdeel van de marketingmix.

TCL verbindt fans en atleten met campagne rond Winterspelen

06-02-2026 | 14:28:42
TCL heeft in aanloop naar de Olympische Winterspelen Milano Cortina 2026 de wereldwijde campagne It’s Your Greatness gelanceerd.

ALLSAFE Mini Opslag kiest Gazette als pr-partner

03-02-2026 | 11:27:00
ALLSAFE Mini Opslag heeft Gazette geselecteerd als pr-partner. Het opslagbedrijf wil met deze samenwerking zijn groeiambities ondersteunen

[Vacancy] Mediatic has a position for PR Consultant

22-01-2026 | 14:46:52
Mediatic is is directly lookinf for a PR Consultant (32-40 hours)

[Vacancy] Mediatic has a position for Medior Content Marketer

22-01-2026 | 14:40:00
Mediatic is is directly lookinf for Medior Content Marketer


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Joe Public ontwikkelt carnavalsnummer voor ALDI

10-02-2026 | 17:17:48
Carnaval en Valentijnsdag vallen dit jaar samen. Voor ALDI aanleiding om beide momenten te combineren in een eigen carnavalsnummer: Lekkere Schultenbräu, ik hou van jou.

Merkcampagne DVHN en LC zet regio en lezer centraal

10-02-2026 | 14:50:19
De campagnes zijn ontwikkeld met G2K Brand Design Agency en richten zich op het versterken van de band met lezers tussen 30 en 50 jaar.

Daniel Samama: Hellmann's | BOSCH | Cadillac

10-02-2026 | 14:17:01
[The International] Creative Director Cheil Benelux bespreekt een aantal Super Bowl commercials

Mischa Schreuder: Squarespace | Expedia | MANSCAPED

10-02-2026 | 14:14:58
[The International] Creative Director Fitzroy bespreekt een aantal Super Bowl commercials

Monks ontwikkelt AI-kunstcampagne rond Rijksmuseum-collectie

10-02-2026 | 12:33:00
In een open oproep worden deelnemers uitgedaagd om meesterwerken uit de collectie van het Rijksmuseum opnieuw vorm te geven met behulp van AI-tools.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.