Het Oranje Fonds kiest voor UM

Het Oranje Fonds, het grootste sociale fonds van Nederland, kiest UM als zijn strategisch mediapartner. Na een korte bureau-oriëntatie heeft Het Oranje Fonds gekozen voor UM. UM neemt per direct de volledige offline mediastrategie, planning en inkoop voor haar rekening.

Het Oranje Fonds vindt dat iedereen ertoe doet. Daarom zet het zich in voor een samenleving waarin iedereen mee kan doen en niemand er alleen voor staat. Oftewel een betrokken samenleving; waarin men voor elkaar zorgt, mensen gelijke kansen hebben en zich verbonden voelen met anderen in de buurt. Dat doet het fonds door sociaal initiatiefnemers te versterken en te verbinden waar mogelijk. De steun van onder meer de Nationale Postcode Loterij, de Nederlandse Loterij, Vrienden en diverse andere partners maakt dit mogelijk.

Herpositionering

Het Oranje Fonds is sinds medio 2021 bezig met een herpositionering. Vanuit de merkbelofte ertoe doen wil het fonds zijn inhoudelijke bekendheid vergroten en vanuit betekenisvolle communicatie zijn impactdoelstellingen bereiken. Daarbij wil het fonds dat er een authentieke gedragsverandering komt vanuit diverse doelgroepen. Ook 2023 is daarom een belangrijk jaar waarin ze haar ambitieuze missie verder vormgeeft met stevige doelstellingen op het gebied van merk en communicatie. Daar hoort ook een sterk, gedegen en futureproof mediabureau bij. Deze vond ze in UM, onderdeel van Mediabrands..

Carolien van ’t Hek, CEO van UM: “De missie en het werk van het Oranje Fonds spreekt mij persoonlijk heel erg aan. #Jijdoetertoe past ook ontzettend goed bij onze eigen cultuur binnen UM en die dynamiek van gedeelde waarden merk je gelijk in onze samenwerking. Wij zijn dan ook heel erg blij en trots dat wij met onze kennis en ervaring mogen bijdragen aan de belangrijke missie van het Oranje Fonds in Nederland.”

Annette Reijersen van Buuren, hoofd Communicatie en Merk Oranje Fonds: “Het Oranje Fonds heeft als missie dat niemand er alleen voor staat en iedereen mee kan doen in onze samenleving. Hiertoe zetten wij binnen diverse interventies communicatie in die echt impact moet maken. Onze ambitieuze doelstellingen vragen ook om een sterk merk. In UM zien wij de strategische mediapartner die ons verder gaat helpen hiermee. UM heeft ervaring met een diversiteit aan accounts en doelgroepen die past bij wat wij nodig hebben.”

Foto: Oranje Fonds

www.oranjefonds.nl

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Rory Sutherland: Stop met jezelf vergelijken met concurrenten

27-03-2026 | 13:40:00
Op het hoofdkantoor van Tony’s Chocolonely in Amsterdam sprak Bas Vlugt met Rory Sutherland na zijn keynote

Bob Koigi: Onrust Golfregio bedreigt advertentiebudget

27-03-2026 | 09:05:00
De wereldwijde advertentiemarkt zou naar verwachting met 10,4 procent groeien, maar die prognose hangt nu sterk af van stabiliteit

Cogonez begeleidt Grassa in stap naar scale-up

27-03-2026 | 08:47:32
Het bureau was verantwoordelijk voor de strategische positionering, de creatieve vertaling en het ontwerp en de bouw van de website

Darre van Dijk over ADCN, SAN en Cannes Lions

27-03-2026 | 07:46:00
Marketing Report is in Amsterdam.. We spreken met Darre van Dijk, Chief Creative Officer van TBWA\NEBOKO. Aanleiding zijn de nominaties voor de ADCN Awards en SAN Accenten én de blik vooruit op Cannes Lions

Longlists SAN ABC Accenten 2025

27-03-2026 | 07:00:00
De longlist voor de ABC Groot Accenten 2025 zijn vastgesteld. De ABC-jury - bestaande uit hoofdredacteuren van onder andere Adformatie, Fonk, MarketingTribune en Marketing Report, bestuursleden van de BvA, SAN-bestuursleden en externe deskundigen - heeft de onderstaande genomineerden geselecteerd
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.