Heineken bedankt horecaondernemers met Thankswagen

Heineken reed het hele land door om vijf horecaondernemers te verrassen. Speciaal voor deze gelegenheid is een tankwagen met bijna 1000 liter bier omgedoopt tot Thankswagen.

De gepersonaliseerde prijs op wielen stopte voor de deur van vijf horecaondernemers die gebruikmaken van de online bestelplatforms van Heineken Horeca voor hun drankbestellingen. De vijf winnaars uit Heerenveen, Enkhuizen, Katwijk, Luttenberg en Lienden, werden op maandag 18 december en dinsdag 19 december verrast door een tankwagen met hun eigen naam erop. De horecaondernemers wonnen allemaal de inhoud van de wagen. De activatie is een initiatief van de horecatak van de bierbrouwer.

Online bestellen

Pieter Vissers, horecadirecteur bij Heineken: “Sinds de lancering van de platformen in 2021 bestellen steeds meer horecapartners van ons hun bier online. Op dit moment geldt dit al voor 93 procent van de bestellingen. We streven naar een toekomst waarbij 97 procent van de bestellingen online plaatsvinden.”

Erik Houtenbos van Café In den Blauwen Bock uit Katwijk: “Het gebeurt niet elke dag dat er een tankwagen met je eigen naam op de stoep staat! We bestellen al jaren bij Heineken, en sinds enige tijd doen we dit online. Dat vinden we erg prettig zo, het verloopt soepel allemaal. Heel bijzonder dat we nu op deze manier worden bedankt voor onze loyaliteit.”

www.heinekennederland.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

Dutch PR Awards 2025 - De Bruijn PR : De Ongekende Krachten van Onbekende Helden

11-07-2025 | 12:25:00
Het doel: het doorbreken van het stereotype beeld van veteranen, het vergroten van de naamsbekendheid van de stichting en het realiseren van zichtbaarheid

Serviceplan en Prain Global bundelen krachten

10-07-2025 | 16:54:00
De Global Technology Industry Association (GTIA) heeft Serviceplan Amsterdam geselecteerd als PR-partner voor de Benelux.

Dutch PR Awards 2025 - nxt agency: Digitale Toegankelijkheid voor iedereen in Nederland

10-07-2025 | 14:35:00
Uit recent onderzoek van MKB-Nederland en onderzoeksbureau Level blijkt dat veel ondernemers nog onvoldoende voorbereid zijn op de European Accessibility Act (EAA)

Dutch PR Awards - Maud Burgers over Albert Heijn

10-07-2025 | 07:34:00
Aan het woord is Claudia Metz, senior adviseur corporate communicatie en woordvoerder bij HEMA en genomineerd als Woordvoerder van het Jaar 2025.

HOPSCOTCH versterkt internationale structuur

09-07-2025 | 22:02:15
Het internationale communicatiebureau HOPSCOTCH versterkt haar wereldwijde ambities met de lancering van een speciale internationale coördinatiestructuur

Gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.