Glasnost aan de slag voor PepsiCo in Benelux en Nordics

PepsiCo heeft Glasnost gekozen als pr-bureau voor de Benelux en de Nordics. Het bureau gaat aan de slag voor alle snack- en drankmerken uit het portfolio. De samenwerking is al van start met een campagne voor Lay’s & Pepsi MAX.

PepsiCo is een van 's werelds grootste voedings- en drankbedrijven. Glasnost gaat zich voor het bedrijf bezighouden met marketing-pr voor de verschillende merken, maar ondersteunt ook bij pr op bijvoorbeeld duurzaamheid.

Henk Boersen, Managing Director bij Glasnost, onderdeel van Ace: " Het selectieproces was zeer professioneel en uitzonderlijk goed gestructureerd. Daar kan menig merk een voorbeeld aan nemen. Als merkenbouwers vinden we het geweldig dat we creatief en strategisch voor al die iconische merken van het bedrijf aan de slag mogen en tegelijkertijd verder kunnen bouwen aan onze internationale groei. Een win/win-situatie."

Glasnost is gekozen als preferred supplier voor diverse markten en gaat zij aan zij werken met de andere bureaus waarmee PepsiCo samenwerkt. Dorien Möller, Brand Manager Lay’s bij PepsiCo: "Glasnost maakte indruk met hun strategische aanpak, analytische blik en creatieve ideeën. Dit maakt hen de perfecte partner voor ons."

www.glasnost.amsterdam/

www.thisisace.nl

www.pepsico.nl


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Amazon Nederland kiest For You Agency als influencerpartner

30-01-2026 | 13:09:00
Amazon Nederland heeft na een pitchtraject For You Agency geselecteerd als influencer- en UGC-partner voor de Nederlandse markt.

[Vacatures] Persuade zoekt een AI Creator

30-01-2026 | 10:41:00
Persuade is per direct op zoek naar AI Creator  (28 - 40 uur p/w)

Bob Koigi: Winnende merken bouwen media samen met hun publiek

30-01-2026 | 09:46:00
Het rapport 2026 Media Imperatives van Havas Media Network beschouwt media als een levend ecosysteem, gevormd door vervlochten werkelijkheden,

Happy Horizon bundelt website en webshop van Holbox

30-01-2026 | 09:31:56
Het familiebedrijf, gespecialiseerd in kartonnen displays en POS-oplossingen, werkte tot voor kort met gescheiden platformen en teams voor content

[Vacatures] Scooperz zoekt een Talent Coordinator

30-01-2026 | 09:10:00
Scooperz is per direct op zoek naar Talent Coordinator - Breda
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.