Fitzroy Amsterdam maakt campagne voor Yumeko

Yumeko, de B Corp voor duurzaam bad- en beddengoed lanceerde op 9 mei haar nieuwe campagne Change the world sleeping in samenwerking met reclamebureau Fitzroy.

In de campagne zien we slapers hun vuist heffen als wereldverbeterend gebaar. Het enige verschil? De mensen blijken zich uit te rekken en liggen heerlijk te genieten onder beddengoed van Yumeko. In de campagne wil Yumeko mensen geruststellen dat er een eerlijk alternatief is voor al het katoen in de slaapkamer en daarbuiten.

Mischa Schreuder, Creative Partner bij Fitzroy: “Slechts 1 procent van al het katoen op de wereld is biologisch. Er valt dus een groot verschil te maken in de slaapkamer. Met Let’s change the world sleeping willen we laten zien dat het enige dat je moet doen om je slaapkamer een betere plek te maken een dekbed van Yumeko aanschaffen is.”

Yumeko rolt de campagne landelijk uit in onder meer tv-commercials, radio, online video, display, digital out of home en print advertenties.

Marietje de Savornin Lohman, marketingmanager bij Yumeko: “We steken erg veel tijd en liefde in het bouwen van een 100 procent duurzaam merk. Onze keurmerken, waaronder GOTS, Fairtrade en B Corp, onderschrijven deze.”

Credits

Bureau: Fitzroy Amsterdam | Klant: Yumeko | Productie: MateMade | Sound: MateMade | Media: Dept en Wisecrackers

www.fitzroy.nl

www.yumeko.nl


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Joe Public lanceert introductiecampagne voor BUUT

24-09-2025 | 11:24:36
Centraal staat het werken met potjes, waarmee gebruikers eenvoudig budgetten kunnen maken en inzicht krijgen in inkomsten en uitgaven.

[Vacatures] Alfred zoekt een Senior Producer

24-09-2025 | 08:00:00
Alfred  is per direct op zoek naar een Senior Producer - Full-time · Amsterdam

SuperRebel.Agency ontwikkelt internationale merkfilm VGP

23-09-2025 | 11:01:42
Het project vormt het centrale onderdeel van een campagne die deze week in achttien landen start

[Vacatures] DPG Media zoekt een Redacteur Video Qmusic

23-09-2025 | 09:27:00
DPG Media is per direct op zoek naar Redacteur Video Qmusic - Amsterdam

Joe Public en ALDI benadrukken bekroonde kwaliteit in campagne

23-09-2025 | 09:04:00
Joe Public Amsterdam heeft voor ALDI een vervolg ontwikkeld in de Fans van Voordeel-campagne.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Pie Kamau

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.