Esprix verlengt deadline tot 23 februari

Vanwege een aantal aanvragen voor uitstel, wordt de deadline voor het inzenden van een case voor de Esprix Awards verlengd tot aan woensdag 23 februari 17:00 uur.

Na die datum beoordelen 136 juryleden het werk van alle ingezonden cases op creativiteit en aantoonbaar resultaat, waarna op dinsdagavond 9 mei de winnende merken en makers uit het vak hun brons, zilver of goud in ontvangst mogen nemen.

Strategische route

Kenmerkend aan de Esprix is dat het resultaat door de verschillende jury’s net zo zwaar wordt beoordeeld als het creatieve idee. Dus 50 procent effectiviteit, 50 procent creativiteit. De kwaliteit van de strategische route om naar dit resultaat te komen, is hierbij altijd een voorwaarde om een award te kunnen krijgen.

De beste merkenbouwers, strategen, producers en creatieven van Nederland bediscussiëren, beoordelen en belonen het werk van dit jaar. Met de inzichten van de juryleden wil de Esprix een inspiratiebron zijn voor het vak.

www.esprix.nl


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Aangiftecampagne roept 9,6 miljoen mensen op

06-03-2026 | 14:16:00
Belastingdienst is gestart met de publiekscampagne Aangifte inkomstenbelasting.

BZK zet stemmers op een voetstuk in verkiezingscampagne

06-03-2026 | 10:55:27
Onder de titel Elke stemmer verdient een standbeeld worden stemmers centraal gezet.

[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een Junior HR/OPS manager

06-03-2026 | 08:49:00
AndAgency Amsterdam is per direct op zoek naar Junior HR/OPS manager - Fulltime · Amsterdam

Bob Koigi: De burn-out achter de groei van social media

06-03-2026 | 08:42:10
Social media zijn misschien wel de meest zichtbare marketingfunctie, maar de professionals erachter staan steeds meer onder druk.

Aranka Staijen en Katja Bauer (3MO): Pitchcode helpt voor meer bewustzijn

05-03-2026 | 21:07:00
Marketing Report onderzoekt de pitchcultuur in Nederland in een serie interviews en fora. Vandaag aan het woord Katja Bauer en Aranka Staijen, beiden Consulting Partner bij 3MO
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.