[DutchMedia Podcast] Dalende tv-reclamemarkt, voetbalperikelen, publieke omroepen en meer Ster

David de Jong en Taco Jelgersma maken de tweewekelijkse DutchMedia Podcast. In deze podcast gaan zij in op actuele onderwerpen uit de wereld van media, marketing en telecom. Feiten en een mening met een bite.

In de zesde aflevering bespreken David de Jong en Taco Jelgersma de situatie omtrent de uitzendrechten van het voetbal nu telecommers hun bod bekend hebben gemaakt. Wat doet The Walt Disney Company? (de opname was net voordat het uitstelnieuws bekend werd). De televisiereclamemarkt daalt licht, zegt RTL Group. Wat is er aan de hand in tv-land?

En verder ontwikkelingen bij de NPO waar de Ster toch weer wat meer reclamezendtijd mag verkopen en voor Ongehoord Nederland einde oefening als publieke omroep dreigt. Werkt dit publieke omroepverenigingenbestel nog als je gaat beschouwen hoe alle omroepverenigingen functioneren?

 

Vragen? Wil je te gast zijn? Onderwerp suggereren? Samenwerken? [email protected]

www.dutchmedia.nl


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Multi-Gyn kiest voor AndAgencyAmsterdam

12-09-2025 | 11:01:00
Multi-Gyn, specialist in vaginale verzorging, heeft voor AndAgencyAmsterdam gekozen voor de ontwikkeling en uitvoering van een geïntegreerde marketingcampagne.

Bob Koigi: Bureaus kiezen planeet boven fossiele winst

12-09-2025 | 08:48:43
In sectoren variërend van reclame tot bankwezen heroverwegen professionals de kosten van het faciliteren van uitbreiding van fossiele brandstoffen.

KPN start campagne tegen online buitensluiten jongeren

12-09-2025 | 08:08:00
Dentsu Creative Amsterdam maakt Iedereen Behalve-campagne, opvolger van de Stukje van mij

[Vacatures] ACT.agency zoekt een Creative Copywriter

12-09-2025 | 07:43:00
ACT.agency is per direct op zoek naar Creative Copywriter - Amsterdam (hybride)
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.