
Duke & Grace/Springbok voegt VLAM toe aan portfolio
Duke & Grace/Springbok voegt VLAM, het Vlaams Centrum voor Agro- en Visserijmarketing, toe aan haar portfolio.
Kijkje in de keuken
Met een gedeelde passie voor duurzame groei, zowel op merkgebied als in de maatschappij, geloven zowel VLAM als Duke & Grace/Springbok in een creatieve synergie.
Nele Van Avermaet, Promotiemanager VLAM: "Duke & Grace zat zowel op het vlak van strategie als creatie op dezelfde golflengte. Ook het enthousiasme van het team spatte ervan af om aan de slag te gaan met groenten en fruit bij ons."
Kenny Vermeulen, Creative Director Duke & Grace/Springbok: "Als onderdeel van Springbok, delen we het motto make good brands grow big and big brands grow good. En laten we eerlijk zijn, VLAM, dat lokale telers en distributeurs in de schijnwerpers zet, is een toplabe dat we graag laten bloeien! Je voelt dan ook direct de energie bij ons team om prachtig werk te maken. Zin in."
VLAM en Duke & Grace/Springbok slaan de handen ineen voor de campagnes voor de komende drie jaar.
Credits:
Klant: VLAM | Bureau: Duke & Grace / Springbok | Creative Project Manager: Barbara Boens | CEO: Geert Desager | Creative Copywriter: Anton Vander Hagehen | Mediaplanner: Patricia Brackman
Lees ook:
Peter van Wijnaerde: Mijn wenslijstje voor een marketingpaus
Tim Wolfs Chief Growth Officer Springbok Group
[Vacatures] Springbok zoekt een Display Specialist
Peter van Wijnaerde: Marketing hoeft geen checkbox-marathon te zijn
Directeur Nederland Pieter Meijer verlaat Springbok Agency
Gepubliceerd door: Lieselot Berentzen