Do your thing nieuwe slogan en merkgedachte ING

ING heeft een andere merkrichting gekozen met de slogan Do your thing. De bank wil laten zien dat ze mensen in staat stelt mensen een stap voor te blijven en ze aan te moedigen meer dingen te doen die hen raken

Als het gaat om de bankaire context wil ING volgens eigen zeggen met minimale inspanning en maximale eenvoud haar klanten laten bankieren met een slimme, gemakkelijke en persoonlijke gebruikerservaring.

ING start op luchthaven Schiphol met de campagne, die daar drie jaar te zien is. Dit dankzij een samenwerking die tot eind 2022 is verlengd. ING zal op alle luchtbruggen binnen en buiten te zien zijn. Eind januari is de verwachting dat de brede ING-campagne met de slogan in Nederland zal starten. Deze campagne, die ook in andere landen telkens in een andere uitingsvorm zal worden gevoerd, zal andere merkelementen bevatten, zoals een nieuwe stijl van fotografie en een aangepast logo.

Zie ook: [Interview] Nanne Bos over Do Your Thing bij ING

www.ing.nl
www.ing.com

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Guerrilla-actie van Cogonez zet haven centraal tijdens SAIL

27-08-2025 | 17:26:56
Tijdens de SAIL-in van SAIL Amsterdam 2025 werden bezoekers verrast met een opvallende campagne van Werkenindehaven.amsterdam.

Natwerk lanceert BiFi Chicken-campagne in Duitsland

27-08-2025 | 09:33:00
Na eerdere campagnes in Nederland en België werkt Natwerk nu ook voor BiFi in Duitsland, Zwitserland en Oostenrijk.

GoSpooky en Etos koppelen Insta-mijlpaal aan luierdonatie

27-08-2025 | 08:55:46
Modellen bepakt met Philips Airfryer-rugzakken verrassen foodies in de wachtrijen voor eetgelegenheden met vers bereide snacks uit de airfryer

ACM start campagne over rechten gebruikers online platforms

26-08-2025 | 09:21:00
Veel gebruikers van online platforms weten weinig over hun rechten onder de Europese Digital Services Act (DSA). Dat blijkt uit onderzoeken die de Autoriteit Consument & Markt (ACM) tussen 2023 en 2025 liet uitvoeren.

Finally an Agency brengt Share a Coke van Coca-Cola tot leven met OOH specials

26-08-2025 | 09:15:00
De campagne, gericht op Gen Z, draaide om het terugbrengen van offline momenten van verbinding in een tijd waarin digitaal contact vaak de boventoon voert.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.