
Dentsu Aegis Network: verlof en salarisreducties
Dentsu Aegis Network heeft aangekondigd maatregelen door te voeren als gevolg van de coronacrisis. Daarbij worden salarissen verlaagd en een aantal mensen met verlof gestuurd. Dit bevestigde de holding van het bedrijf tegenover internationale media.
Daarmee wil het bedrijf de continuiteit mede voor haar klanten beter garanderen. Ook worden andere kostenbesparende maatregelen doorgevoerd. Deze week werd bekend dat Wendy Clark, CEO van DDB Worldwide per december 2020 de CEO wordt van Dentsu Aegis Network (internationaal).
Onder Dentsu Aegis vallen bedrijven als Merkle, Carat, Isobar en McGarrybowen. De effecten van de maatregelen kunnen per land verschillen. De Nederlandse tak van Dentsu Aegis Network wil nog niet ingaan op mogelijke gevolgen van de coronacrisis op het bedrijf en de bedrijfsvoering.
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Home Agency ontwikkelt Thuisarts-merkcampagne Zoek jezelf niet zieker
Havas Lemz ontwikket campagne Bolletje: ronduit lekker
EssenceMediacom verspreidt appeltaartgeur in OOH
KNVB verlengt samenwerking met ON A DAILY BASIS
BMW start wereldwijde campagne voor iX3
Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong