Counter Content breidt team uit

Recent zijn Nathalie Bulsing, Mo Khabbaz en Maarten Lemmers begonnen bij Counter Content, bureau voor pr & contentmarketing en onderdeel van Counter Collective. De drie aangeworven personeelsleden maken deel uit van het vaste pr-, marketing- en communicatieteam en werken direct voor klanten als ALD Automotive, Brand New Galaxy, Studeersnel.nl, MODYN en Marvia.

Raymond Bresching
, mede-oprichter van Counter Content: "Het is fantastisch dat Nathalie Bulsing, Mo Khabbaz en Maarten Lemmers nu bij het team horen. Naast dat het leuke mensen zijn, zijn ze ervaren, competent en bevlogen. Zij gaan ons bureau, maar vooral onze klanten, echt verder helpen.”
 
Maarten Lemmers is een marketing- en communicatieadviseur in hart en nieren met meer dan 15 jaar ervaring op zak. Hiervoor werkte hij onder meer bij VodafoneZiggo, Independer en Logica. Maarten Lemmers: “De diversiteit aan klanten en projecten waaraan Counter Content werkt, en het enthousiasme van haar founders Raymond Bresching en Barry Menger, maken deze overstap voor mij een no-brainer. Ik heb enorm veel zin om met mijn nieuwe collegas zowel Counter Content als haar klanten verder op de kaart te zetten.”

Nathalie Bulsing heeft ruime ervaring in marketing en communicatie met een speciale focus op cultuur, wetenschap en techniek. Met haar achtergrond in biologie en cultureel erfgoed heeft zij binnen deze gebieden diverse projecten succesvol afgerond. Nathalie Bulsing heeft gewerkt aan zowel de klant- als bureauzijde, en is hiervoor werkzaam geweest als Senior medewerker marketing, communicatie en publiciteit bij de Stadsschouwburg Velsen.

Mo Khabbaz heeft veel ervaring als marketing projectmanager binnen de events industrie. Mo Khabbaz is gespecialiseerd in digitale marketing en content creatie, en behaalde zijn MBA aan de Hanze Universiteit met een focus op management. Voorheen was Mo Khabbaz werkzaam als Marketing & Sales Coordinator bij Confectionary Development Industrial Company (Katakit) in Jordanië waarna hij in Supply Chain & Marketing Research belandde bij HEMA. Mo is via een traineeship van NewBees bij Counter Content terechtgekomen. NewBees bereidt nieuwkomers, vluchtelingen, voor op een baan: op een plek in onze samenleving. NewBees matcht nieuwkomers met traineeships bij lokale ondernemers en organisaties, waarbij talent en gelijkwaardigheid centraal staan.

www.countercontent.nl


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Marketing Week] Bob Koigi: Addressable tv: de onbenutte goudmijn voor marketeers

10-10-2025 | 16:07:15
Een aanzienlijke strategische kloof kost adverteerders miljoenen aan potentiële omzet en bereik. Nieuw onderzoek van DISH Media, ontwikkeld in samenwerking met Janus Strategy & Insights, onthult dat marketeers door het onderbenutten van addressable TV systematisch 31,6 miljoen Amerikaanse volwassenen over het hoofd zien, een segment dat alleen effectief via dit kanaal bereikt kan worden.

[Vacatures] Clear Channel zoekt een Sales Support bij Bauer Media Outdoor Nederland

10-10-2025 | 11:45:00
Clear Channel is per direct op zoek naar Sales Support bij Bauer Media Outdoor Nederland

[Vacatures] Clear Channel zoekt een Planner (Customer Succes) bij Bauer Media Outdoor Nederland

10-10-2025 | 10:58:00
Clear Channel is per direct op zoek naar Planner (Customer Succes) bij Bauer Media Outdoor Nederland

Dawn en Vattenfall maken stroompieken hoorbaar

10-10-2025 | 10:53:00
Vattenfall lanceert samen met bureau Dawn en 100% het Vattenfall Kamerorkest — een audiovisuele installatie die de disbalans in stroomverbruik hoorbaar maakt

NABV kiest LevelUP Digital voor merkcampagne We Are Airsoft

09-10-2025 | 16:30:00
De Nationale Airsoft Belangen Vereniging (NABV) heeft gaming agency LevelUP Digital gekozen voor de uitvoering van haar merkcampagne We Are Airsoft.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.