Céline van Nes van Publicis Groupe NL in Cannes Lions jury

Het Cannes Lions International Festival of Creativity heeft de juryleden bekend gemaakt, tevens degene die Nederland gaan vertegenwoordigen.

Publicis Groupe Nederland kondigt aan Céline van Nes is gekozen om deel uit te maken van de jury op het Cannes Lions International Festival of Creativity. Dit is een bijzondere prestatie in de reclamewereld en ze zijn meer dan trots.

Céline van Nes: "Knijp me, ik zal wel aan het dromen zijn! Het is een eer om aan te kondigen dat ik dit jaar jurylid zal zijn voor de Creative Data Lions op Cannes Lions. Ik kan niet wachten om mijn perspectief in te brengen in de jurykamer, waar ik de innovatieve creativiteit zal beoordelen die de standaard voor het komende jaar opnieuw zal definiëren."

Dit is de kans om jouw werk beoordeeld te zien worden door enkele van de besten in de branche, en mogelijk erkenning te krijgen op het wereldtoneel. Bekijk hier de volledige lijst van juryleden: https://www.canneslions.com/awards/jury

Eduardo Marques, CCO Publicis Groupe NL: "We hebben er alle vertrouwen in dat Céline haar uitzonderlijke inzicht en creativiteit zal bijdragen aan de jury van Cannes. We kunnen niet wachten om te zien hoe zij de wereld van de reclame zal opschudden bij dit prestigieuze evenement. Go rock it, Céline!"

www.publicisgroupe.nl

www.boomerangagency.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

Heineken en LePub brengen stamkroeg naar de finale

23-05-2025 | 11:57:47
Heineken en creatief bureau LePub brengen het geluks-café van twee trouwe fans naar de UEFA Women’s Champions League Finale in Lissabon.

Publicis lanceert vervolgonderzoek naar LGBTQ+ in reclame

20-05-2025 | 10:46:00
Het onderzoek, uitgevoerd in samenwerking met MSi en Publicis Insights, brengt in kaart hoe LGBTQ+-representatie in reclame wordt waargenomen

Toblerone en LePub zetten in op échte chocolademomenten

19-05-2025 | 13:55:00
In samenwerking met LePub laat het iconische Zwitserse merk zien hoe mensen écht van chocolade genieten: zonder gêne en zonder regels.

Eerste namen bekend voor ADsterdam Creativity Festival 2025

29-04-2025 | 11:16:07
Het festival, georganiseerd door Publicis Groupe Nederland met ADCN | Club for Creativity en Soundsright, brengt de creatieve industrie samen.

Jordi van de Bovenkamp naar TBWA\NEBOKO

08-04-2025 | 08:06:00
Jordi van de Bovenkamp naar TBWA\NEBOKO. Hij was drie jaar lang Executive Creative Director bij Boomerang

Gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.