Blended agency iO genomineerd voor PMA Awards

Twee affiliate-campagnes van iO zijn genomineerd voor een Performance Marketing Award. De nominaties hebben betrekking op de online brand stores van JBL en Philips. 

Twee nominaties

JBL is genomineerd in categorie Best Retail and eCommerce Campaign. De nominatie voor Philips valt in de categorie Best Managed Affiliate Programme - Enerprise Level. Beide campagnes hebben in het Verenigd Koninkrijk plaatsgevonden en in beide gevallen heeft de nominatie betrekking op door iO uitgevoerd affiliate-management.

Tim van Hout, Team Lead Affiliate Marketing bij iO: "Met de campagne Utilize the potential of the affiliate channel voor JBL hebben we de potentie van affiliate marketing voor JBL in het VK laten zien. De Philips-case A holistic approach to affiliate marketing laat zien, dat de gekozen affiliate-strategie in iedere markt werkt en schaalbaar is.

Wij zijn trots al jaren te mogen werken voor deze twee mooie merken en samen aansprekende resultaten te hebben neergezet in het VK en daarbuiten. De nominaties zijn een erkenning van iO’s affiliate-marketingstrategie, die zowel gericht is op groei van de brand stores als op de kwaliteit binnen het marketingkanaal. Het spreekt voor zich, dat wij zowel JBL als Philips dankbaar zijn voor het in ons gestelde vertrouwen."

www.iodigital.com

www.performancemarketingawards.co.uk


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

EssenceMediacom en StudioM ontwikkelen Dr. Oetker-campagne Willie’s Bakfeest

04-11-2025 | 17:01:00
Dr. Oetker en Stichting Jarige Job slaan opnieuw de handen ineen voor een campagne die draait om geven, samen bakken en het vieren van ieder kind.

DDB en Transavia lanceren platform: Niet normaal gewoon

04-11-2025 | 11:00:00
Na een gewonnen pitch eerder dit jaar presenteert DDB Amsterdam het merkplatform voor Transavia: Niet normaal gewoon

Twenty Two ontwikkelt wervingscampagne PostNL

04-11-2025 | 10:16:00
De campagne is bedoeld om post- en pakketbezorgers aan te trekken en laat zien hoe de functie kan passen bij uiteenlopende levensfasen en situaties.

[Vacatures] Crocodile Agency zoekt een Sr. Content Creator

04-11-2025 | 07:33:00
Crocodile Agency is per direct op zoek naar Sr. Content Creator - 32–40 uur · Amsterdam

Blue Band en De Ruijter lanceren TikTok-serie

03-11-2025 | 15:28:00
Blue Band en De Ruijter slaan de handen ineen voor een gezamenlijke social-first campagne: Het Lekkerste Stel van Nederland.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.