ANWB trapt vakantieseizoen af met campagne

De ANWB start het het vakantieseizoen af met een tv-commercial in co-creatie ontwikkeld en geproduceerd door Yune.

Vakantie, het zat er de afgelopen tijd niet in. En dat Nederland staat te popelen om op vakantie te gaan merken ze bij de ANWB. Zo loopt het storm op de ANWB Reiswijzer waarin de coronamaatregelen per vakantieland zijn opgesomd en zien we dat veel Nederlanders steeds meer bezig zijn om voorbereidingen te treffen.

Karianne van Rongen, manager marketing ANWB Reizen: “De beperkingen zullen deze zomer zeker niet weg zijn. Maar we krijgen steeds meer signalen dat we er deze zomer toch op uit kunnen trekken. En met de auto de grens over en kamperen lijken daarbij populairder dan ooit.”

Toine de Krosse, creatief communicatiestrateeg bij de ANWB: “In alle campagnes voor de zomer trekken we het geluid van deze campagne door. Het is tijd voor wat optimisme, zorgeloosheid en vrijheid. Dat hoor je ook terug in de ANWB-tune die speciaal voor deze commercial een zomers tintje gekregen heeft.”

Charlotte Zelders, CMO van de ANWB: “Iedereen goed op weg helpen daar gaan we voor bij de ANWB. En we hebben veel te bieden: Van reisverzekering tot Wegenwacht Europa, ons winkelaanbod en sinds dit jaar ook een breed reisaanbod van rondreizen, kampeerreizen en natuurlijk onze ledenreizen. Kortom, alles voor een fijne vakantie.”

Credits:
Klant: ANWB | Bureau: YUNE | Klantverantwoordelijk: Toine de Krosse, Simone van der Graaf | Creative Director: Tibor van Ginkel, Toine de Krosse |Account: Bente van Deventer | Producer: Marlon van der Strigt, Phoebe Arents | Regie: Kevin Boitelle | Director of Photography: Thijmen Doornik | Art Director: Desiree Brands | Styling: Anouk Océanne | Muziek: Jorrit Kleijnen | Sound: Top Format | Fotografie: Jaap Vork | Media: Wavemaker

www.anwb.nl
www.yune.nl


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bekende Nederlandse vrouwen delen ervaringen in TENA-campagne

17-10-2025 | 12:37:27
Rond Wereld Menopauze Dag lanceert TENA de campagne Het is stil voor de overgang, ontwikkeld in samenwerking met Publicis Groupe Nederland en Boomerang.

Diggy Dex en nabestaanden brengen herinneringslied uit voor Monuta

17-10-2025 | 11:30:46
Monuta lanceert dit jaar de vierde editie van de campagne November 2 Remember met een bijzonder initiatief: een nieuw lied van Diggy Dex

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Projectmanager

17-10-2025 | 09:20:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Projectmanager - Amsterdam

Intertoys lanceert Speelboek 2025 op kinderinitiatief

16-10-2025 | 18:14:00
Het jaarlijkse Speelboek geldt al decennialang als het startsein van het speelgoedseizoen richting de feestdagen en het samenstellen van verlanglijstjes voor Sinterklaas en kerst.

Tijjani Reijnders wordt gezicht van Rexona in Nederland

16-10-2025 | 17:53:00
Rexona kondigt een samenwerking aan met profvoetballer Tijjani Reijnders, middenvelder van het Nederlands Elftal en Manchester City.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.