Anna Maria Vujinovic stopt bij Ad Alliance/RTL Nederland en  gaat ondernemen

Anna Maria Vujinovic stopt per 31 maart 2023 bij Ad Alliance en gaat volgens eigen zeggen ondernemen.  Sinds januari 2020 is zij Sales Director en onderdeel van het  management team onder leiding van Ton Rozestraten die CEO van Ad Alliance en CCO van RTL Nederland is. Ze noemt zichzelf thans eindbaas van de salesorganisatie.

In 2009 startte ze als Senior Accountmanager Spot & Digital Sales bij RTL Nederland, waarna ze na een uitstapje bij RTL AdConnect (de internationale salesorganisatie van RTL Group)in maart 2019 terugkeerde bij RTL Nederland als Director Digital Sales en Business Development.

Volgens eigen zeggen op haar LinkedIn weigert ze te handelen vanuit angst en ziet alleen maar mogelijkheden.

Het is onbekend wie Anna Maria Vujinovic zal opvolgen.

www.adalliance.nl

www.rtlnederland.nl


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: Waarom 2026 het keerpunt voor reclame markeert

16-01-2026 | 11:20:00
De wereldwijde advertentie-industrie staat op het punt om in 2026 voor het eerst de grens van 1 biljoen dollar te overschrijden

Joe Public en SIRE maken statement van saamhorigheid

16-01-2026 | 10:24:58
Onder de naam #DASLIEF van de buurt zetten Joe Public en SIRE een negatieve ervaring om in een zichtbaar en positief statement.

Jelmer Schoolderman: Voor iedereen een passende vakantie

16-01-2026 | 08:41:00
Marketing Report houdt een serie interviews met Brand Managers van aansprekende, bekende merken.

[Vacatures] PINK zoekt een Junior Brand & Media Consultant

16-01-2026 | 07:50:00
PINK is per direct op zoek naar Junior Brand & Media Consultant - Groningen  •   32 - 40   uur 

[Vacatures] PINK zoekt een Junior Social Advertising Consultant

16-01-2026 | 07:38:00
PINK is per direct op zoek naar Junior Social Advertising Consultant - Groningen  •   32  -  40   uur 
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.