ABN AMRO kiest voor ACE als lead agency  

Na een intensief pitchtraject kiest ABN AMRO voor ACE als lead agency. ACE wordt verantwoordelijk voor de merkpositionering en de doorvertaling van het merk naar campagnes, communicatie en platforms.

Tanja Bom, Head of Marketing Communicatie van ABN AMRO: “We willen met ABN AMRO een andere koers varen. We hebben gekeken naar bureaus die de moderne wereld snappen. ACE en MediaMonks zaten als laatste in de pitch en beide hebben ons verrast. De onderscheidende creatieve kwaliteit en de bewijsvoering vanuit ACE zijn hierin doorslaggevend geweest. Het eerste werk zal begin 2024 zichtbaar worden.”

Rogier IJzermans, CEO van ACE: “ABN AMRO is een prachtig merk, met veel drive en voorwaartse energie. Dit matcht goed met ACE. Het merk wil vernieuwen en verjongen en dat is ons op het lijf geschreven. Er is een sterke wil om dingen anders te doen, wat absoluut tot aansprekend werk gaat leiden. Het pitchtraject was zeer grondig, waardoor er een goede basis is gelegd voor de samenwerking. We kunnen direct van start. ABN AMRO wordt de eerste geïntegreerde klant van ACE.”

www.thisisace.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

Samsung en Van Gogh Museum starten meerjarige samenwerking

16-05-2025 | 09:52:00
Doel is om kunst en technologie samen te brengen en zo de bezoekersbeleving in het museum te verrijken.

ACE PR wint pitches voor L’Oréal Groupe, Paris en Garnier

15-05-2025 | 13:59:00
Het bureau won drie afzonderlijke pitches eind 2024 en begin 2025. De samenwerking richt zich op corporate communicatie, merkcampagnes en duurzaamheid.

Bob Koigi: Hoe AI de toekomst van mode vormgeeft

12-05-2025 | 10:31:36
ACE en WE Fashion kondigen de lancering aan van Lookgen.ai. De AI-tool is de afgelopen maanden succesvol getest en geïmplementeerd op de e-commerceplatforms

Magnum introduceert Double Hazelnut en Double Cherry

08-05-2025 | 07:00:00
Magnum breidt zijn assortiment uit met de introductie van twee nieuwe varianten binnen de Utopia-lijn: Magnum Double Hazelnut en Magnum Double Cherry.

WE Fashion en ACE lanceren AI-tool voor stylingcontent

06-05-2025 | 08:31:00
ACE en WE Fashion lanceren Lookgen.ai. AI-tool transformeert fashion contentcreatie

 

 

 

Gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.