Dentsu werkt voor Intergamma

Na een uitgebreid pitchproces, onder begeleiding van fma, heeft Intergamma besloten om media- en datastrategie, planning en inkoop onder te brengen bij dentsu. Voor de inzet van digitale media was Intergamma al klant bij dentsu. Het account komt van Mindshare.

Intergamma is de organisatie achter de doe-het-zelf-formules GAMMA en Karwei. Met bijna 400 bouwmarkten in Nederland en België de onbetwiste nummer één op de doe-het-zelfmarkt.

Mariëlle Rooswinkel, manager marketing communicatie bij Karwei: “Tijdens de pitch heeft dentsu aangetoond dat Intergamma’s ambitieuze doelstellingen baat hebben bij een geïntegreerde mediaplanning  en -inkoop en inzichtvolle data-analyses. Maar daar bovenop voegt dentsu altijd iets nieuws toe, alleen dan houden wij elkaar scherp en maken we stappen vooruit.

Marion Kuiper, client director dentsu: “Intergamma heeft ons tijdens de pitch flink uitgedaagd. Wij zijn enorm blij dat we naast de digitale belangen nu samen met Intergamma naar een geïntegreerde aanpak van alle communicatiemiddelen gaan kijken. Dit draagt bij aan de ambitieuze doelstelling voor een optimale omnichannel-ervaring. Om continu tot nieuwe oplossingen te komen is het dentsu team rondom Intergamma samengesteld uit verschillende competenties die van strategie tot data-analyse tot CXM reiken.”

www.dentsu.com

 

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Thuiswinkel.org en True Ideas samen tegen online aankoopfraude

21-10-2025 | 18:20:00
Omdat nepwebshops steeds professioneler worden, lanceert Thuiswinkel.org de bewustwordingscampagne Neem geen risico. Check het logo.

Happiness Amsterdam en Kennemerhart lanceren employer branding-campagne

21-10-2025 | 15:37:00
De campagne benadrukt de unieke waarde van werken met ouderen en speelt in op de groeiende vraag naar medewerkers in de ouderenzorg.

DEPT en Histor lanceren creatorgedreven campagne

21-10-2025 | 15:04:00
Het Nederlandse verfmerk Histor is gestart met Geef kleur aan jouw verhaal, een social-first campagne waarin persoonlijkheid en verhalen worden vertaald naar een eigen verfkleur.

Heineken en LePub spelen met AI-vriendschap

21-10-2025 | 11:46:00
De bierbrouwer zet het contrast neer tussen kunstmatige verbondenheid en het merkstandpunt dat échte vrienden ontstaan aan een échte bar met een echt bier.

[Vacatures] iO zoekt een Senior Contentmanager

21-10-2025 | 10:29:00
iO is per direct op zoek naar Senior Contentmanager - Campus Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Pie Kamau

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.