Candid benoemt Eline Deijs tot Managing Director mediadienstverlening

Candid heeft Eline Deijs benoemd tot Managing Director van de mediadienstverlening binnen Candid. De dagelijkse leiding van de mediabureaus M2Media en Stroom komt in handen van respectievelijk Jasmijn Bouwmeester en Samantha Catsburg.De bedoeling is dat de mediabureaus door verdere groei, samenwerking en innovatie aantrekkelijker te maken voor Nederlandse adverteerders. 

Rudiger Wanck, CEO van Candid: “De rol van Deijs is om de bureaus, M2Media, Stroom en BBK op het gebied van dienstverlening, technologie en schaalgrootte verder te ontwikkelen, zodat ze volledig de concurrentie aankunnen met de buiten Nederland aangestuurde bureaus.”

Eline Deijs werkte onder meer voor uitgever Sanoma Media, de Havas Media Group (Vivendi), persbureau ANP en was sinds 2017 directeur marketing & digital bij de RAI in Amsterdam. Eline Deijs: “Ik heb een digitale achtergrond aan de bureaukant, aan de uitgeverskant en bij de RAI aan de klantkant. Die ervaring neem ik mee in deze nieuwe functie. Ik ben heel trots dat ik bij zo’n snelgroeiend en ondernemend Nederlands bedrijf mag werken met zulke mooie klanten.”  

Jasmijn Bouwmeester neemt de positie over van Stephanie Smit, hiervoor Managing Director van M2Media. Smit maakte eerder dit jaar een interne stap en geeft leiding aan het volledig media-geïntegreerde team van specialisten voor planning, executie en inkoop. Zowel Jasmijn Bouwmeester als Samantha Catsburg rapporteert aan Eline Deijs.

Rudiger Wanck: “We hebben een bewuste keuze gemaakt om de bureaus te laten leiden door Jasmijn Bouwmeester en Samantha Catsburg. Zowel M2Media als Stroom hebben een sterke eigen identiteit en behoren tot de best gewaardeerde mediabureaus van Nederland. Daar spelen zij, met hun achtergrond als Client Service Director, beiden een belangrijke rol in. “

www.candidplatform.com


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Home Agency ontwikkelt Thuisarts-merkcampagne Zoek jezelf niet zieker

16-09-2025 | 18:31:00
Home Agency heeft een merkcampagne ontwikkeld voor de gezondheid-website Thuisarts. Daarbij is ook een vernieuwde visuele identiteit ontwikkeld in samenwerking met Reaktor

Havas Lemz ontwikket campagne Bolletje: ronduit lekker

16-09-2025 | 18:11:00
Havas Lemz heeft voor Bolletje ondder de noemer Rondom Lekker een campagne gelanceerd voor de Bolletje Bagel Cracker. Dit is een combinatie van de ronde, met sesam bestrooide bagel en een luchtige, knapperige cracker

EssenceMediacom verspreidt appeltaartgeur in OOH

16-09-2025 | 10:18:50
10 Out-of-Home spectaculars worden omgevormd tot verpakkingen van Koopmans Appeltaartmix en voorzien van een speciaal ontwikkelde geur

KNVB verlengt samenwerking met ON A DAILY BASIS

16-09-2025 | 09:00:00
Het bureau blijft als Official Creative Supplier verantwoordelijk voor campagnes die nieuwe generaties voetballers en fans inspireren.

BMW start wereldwijde campagne voor iX3

15-09-2025 | 15:51:00
BMW heeft samen met Jung von Matt HAMBURG een internationale campagne gelanceerd rond de introductie van de BMW iX3.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.