Zijn organisaties digitaal vaardig genoeg?

[De Boardroom] Patrick Petersen en Charlotte Grotenhuis: bouwen socials eigen AI ecosystemen?

De Boardroom is de business talkshow van Bert Hagendoorn en Ronald ter Voert over actuele en urgente zaken uit de wereld van creativity, marketing en digital.

De Boardroom is dé talkshow over actuele en urgente zaken uit de wereld van creativity, marketing en digital. In deze aflevering praten we met Charlotte Grotenhuis (Director of Partnerships MassiveMusic) en Patrick Petersen (AI-expert, eigenaar Nieuws.marketing en columnist voor Marketing Report) over onder meer: 

* Zijn organisaties digitaal vaardig genoeg? 
* Is audio een blinde vlek bij marketeers? 
* En: bouwen socials eigen AI ecosystemen?

Wat zeggen recente onderzoeken? Welke trends zien we hierbij in de markt? En hoe kijken onze tafelgasten er tegenaan? 

Beluister hier de aflevering van De Boardroom:

Bekijk hier de podcast:

www.deboardroom.live

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Niki Wijnen: Golf is allang niet meer stoffig

20-05-2026 | 14:41:00
Tijdens Marketing Report op New Business Radio spreken Peter Wybenga en Bas Vlugt met Nikki Wijnen over het imago van golf flink verbreden.

Bas Vlugt: Hilversum blijft fascineren én schuren

20-05-2026 | 13:14:00
Peter Wybenga gaat in gesprek met Bas Vlugt en David de Jong over twee spraakmakende boeken over de Nederlandse televisiewereld

Age Yska: Met edding maak je ideeën zichtbaar

20-05-2026 | 12:40:00
Tijdens Marketing Report op New Business Radio spreekt Peter Wybenga met Age Yska, Marketing Manager bij edding, en Coen Zuijdervliet, partner bij DCVF

Kim Klaver: PR-professionals krijgen eindelijk erkenning

20-05-2026 | 12:27:00
Tijdens Marketing Report op New Business Radio spreken Peter Wybenga en Bas Vlugt met Kim Klaver, eigenaar van PR-Dashboard

Amber De Smet: Folders krijgen weer aandacht

20-05-2026 | 10:46:00
Het gesprek draait om de veranderende rol van folders, direct mail en datagedreven retailmarketing.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Persuade ontwikkelt Scapino-campagne Wesley Sneijder

22-05-2026 | 10:21:25
Na eerdere samenwerkingen met Ireen Wüst en Marco Schuitmaker bouwt het merk verder aan een campagne rond motivatie, toegankelijkheid en betaalbaarheid.

NL House brengt Nederlandse creativiteit naar SXSW

22-05-2026 | 09:31:09
Met het NL House en de uitverkochte New Dutch Wave Tour presenteert de Nederlandse creatieve industrie zich tijdens het internationale festival

Dave Snijders: AI maakt creatieven weer artdirectors

22-05-2026 | 09:03:38
Het gesprek draait om de veranderende rol van creativiteit, AI en digitale campagnes.

Maiko Valentijn Market Manager Benelux WPP

22-05-2026 | 07:10:00
De benoeming maakt onderdeel uit van een bredere reorganisatie waarbij WPP werkt aan een eenvoudiger en meer geïntegreerde organisatiestructuur.

Wietske Rodenhuis: Rotterdam is rauw, eerlijk en altijd in beweging

21-05-2026 | 15:29:00
Marketing Report is op 29 mei in Rotterdam voor Agency at Night. Tijdens dit event openen 51 bureaus hun deuren voor jong talent en andere nieuwsgierigen
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.