Willem & Wessel vanaf nu exclusief bij VoetbalPrimeur

De voetbalpodcast Willem & Wessel, met oud-international Willem van Hanegem en journalist Wessel Penning, is vanaf dit voetbalseizoen te zien en te beluisteren via de kanalen van VoetbalPrimeur. De eerste aflevering staat al online in podcast-apps en op het YouTube-kanaal van het platform.

In de podcast bespreken Van Hanegem en Penning elke maandag het meest opvallende voetbalnieuws, vanuit het decor van De Kuip. Daarbij blikken ze terug op het voorbije voetbalweekend en kijken ze vooruit naar de komende speelrondes.

Terugblik en vooruitblik op de voetbalweek

Met scherpe analyses, persoonlijke verhalen en uitgesproken meningen behandelt het duo uiteenlopende onderwerpen. In de eerste aflevering gaat het onder meer over Sem Steijn en Luciano Valente bij Feyenoord, Luuk de Jong, Jorrel Hato, John Heitinga en de talenten van AZ.

Willem & Wessel is vanaf maandag 18 augustus wekelijks te volgen op VoetbalPrimeur.nl, het YouTube-kanaal van VoetbalPrimeur en via de bekende podcastplatforms.

Reacties op de overstap

Dennie van Laar, hoofdredacteur VoetbalPrimeur: "We zijn ongelofelijk blij dat Willem van Hanegem en Wessel Penning zich aansluiten bij VoetbalPrimeur. Met Willem & Wessel halen we een unieke mix van voetbalvisie, karakter, autoriteit en plezier in huis. Deze podcast is voor VoetbalPrimeur niet alleen een uitbreiding van ons aanbod, maar vooral een kans om het voetbal met een uniek geluid écht te laten spreken. Willem is onwijs geliefd bij onze achterban en één van de meest eerlijke en invloedrijke stemmen uit de voetbalgeschiedenis. Wessel is een ervaren vakman die als geen ander de taal spreekt van de echte voetballiefhebber. Bovendien heb ik hen leren kennen als fijne, warme personen. Dat we hen elke maandag een podium mogen geven dat ze verdienen, is iets om trots op te zijn. We hopen hiermee ook onze VP-bezoekers weer een extra laag unieke content en voetbalverhalen te bieden. Als meest complete voetbalwebsite van Nederland proberen we elke dag een stapje extra te zetten. Daarbij geven we sinds een paar jaar extra gas op onze eigen content-voorziening. De toevoeging van VP's Willem & Wessel is dan ook weer een belangrijke volgende stap in ons groeiende eigen content-portfolio."

Wessel Penning: "Toen Dennie en VoetbalPrimeur zoveel warmte toonden voor onze podcast én voor Willem zoals hij is, dacht ik meteen: dit voelt als een nieuw huis. Het is natuurlijk ook geweldig dat een man als Van Hanegem, die de TV en dagbladen nog heeft zien opkomen, nu op zijn 81e volop aan het podcasten is. En dan nu ook nog voor een relatief jong, succesvol medium als VoetbalPrimeur, inclusief de vele jonge volgers."

Eerste onderwerpen

Willem van Hanegem: "Ik heb er heel veel zin in. Het voetbal is nu echt weer begonnen. En er is zoveel te bespreken. Waarover we het gelijk moeten hebben? Dat zien we dan wel, maar dat komt wel goed. Zo'n Hato (Jorrel, red.) naar Chelsea? Het is toch triest dat hij nooit in De Kuip voor Feyenoord heeft gespeeld? Hij speelde hier aan de overkant, bij IJVV De Zwervers (amateurvereniging, red.). Op een paar honderd meter van De Kuip. Ongelofelijk dat ze die over het hoofd hebben gezien. Ik sprak zijn vader, een echte Rotterdammer, en die had het prachtig gevonden."

Over het komende Eredivisie-seizoen is Willem Van Hanegem duidelijk: "PSV. Ik heb het gevoel dat ze als ploeg nu nog beter zijn. Noa Lang is een geweldige voetballer, maar ik denk dat 80 procent van de PSV-selectie blij is dat hij weg is. Hij heeft zijn kwaliteiten, maar doet ook wat hij zelf wil. En zijn vervanger? Die van Bommel? Dat wordt een hele goede. Daar gaat PSV nog veel plezier aan beleven."

www.pxr.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

PXR start FAST-kanaal Autoblog TV

15-06-2026 | 18:49:00
PXR is in samenwerking met Your Channels, Talpa Media en WPP Media het FAST-kanaal Autoblog TV gestart

Bright lanceert 24/7 techkanaal op Samsung TV Plus

18-11-2025 | 16:12:40
Bright lanceert in november Bright TV, een digitaal kanaal met een continue stroom aan tech- en innovatiecontent.

PXR en ODMedia starten gezamenlijk sportvideonetwerk

13-11-2025 | 17:29:28
Het netwerk brengt sportcontent, voetbalmedia en communities samen via YouTube, Connected TV en online platforms.

Lara Steenvoorden hoofredacteur Women’s Health

31-07-2025 | 14:23:00
Ze wordt verantwoordelijk voor alle redactionele inhoud van het magazine en het bijbehorende online platform.

Renault werkt met OMD aan serie over elektrisch rijden

26-06-2025 | 14:13:00
Renault werkt samen met Bright, Create en OMD aan een wekelijkse videoserie over elektrisch rijden. De serie Bright: En Door is te zien op YouTube


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bart Koomen en Caroline Gersdorf lanceren Twelve

16-06-2026 | 13:46:00
Twelve is gestart als micro agency voor bedrijven die gericht willen groeien.

Mediahuis Nederland en dentsu zetten agentic buying in

16-06-2026 | 12:27:00
Volgens de betrokken partijen laat de campagne zien hoe AI-agents kunnen worden ingezet binnen bestaande mediaprocessen

NOSUCH neemt Goddard Agency over

16-06-2026 | 11:43:51
Naast een basis in sectoren als energie, ICT en financiële dienstverlening, breidde NOSUCH zich eerder al uit met XYZ Creative Agency.

Havas Lemz ontwikkelt merkcampagne voor GrandOptical

16-06-2026 | 00:29:00
GrandOptical heeft een door Havas Lemz ontwikkelde campagne gelanceerd onder de noemer Zie het Verschil

Lisa Vande Weghe (Springbok Agency): TikTok Shop in België

15-06-2026 | 19:34:00
België is altijd een trage volger geweest op het gebied van social commerce, maar dat maakt dit moment juist zo uniek
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.