Wildstone benoemt Eric Kip tot Managing Director Europa

Wildstone heeft Eric Kip benoemd tot Managing Director Europa. Eric Kip wordt verantwoordelijk voor de groei op het Europese continent, waarbij Wildstone plannen heeft om zijn digitale infrastructuur uit te breiden. Wildstone is eigenaar van buitenreclame media-infrastructuren en beheert de locaties daarvan. Onlangs kondigde Wildstone overnames aan in Spanje en Duitsland, en het bedrijf wil digitaliseringstrajecten doorvoeren op zijn bestaande markten. Eric Kip zal deze ontwikkelingen leiden.

Het bedrijf is actief in het Verenigd Koninkrijk, Nederland, Ierland, Duitsland, Spanje en Australië. De 5.300 reclamemasten van Wildstone bevinden zich vooral langs drukke (snel)wegen.

Eric Kip was van mei 2015 tot december 2024 Managing Director van buitenreclame-exploitant Global in Nederland (voorheen bekend als Exterion Media).

Eric Kip: "Ik ben verheugd om mij bij Wildstone aan te sluiten en leiding te geven aan het bedrijf in Europa. Met het juiste team en de juiste middelen ben ik ervan overtuigd dat we een aanzienlijke positieve impact kunnen hebben op de digitale transformatie van buitenreclame-infrastructuur. Ik kijk ernaar uit om nauw samen te werken met onze getalenteerde teams in Europa om onze groei en innovatie te versnellen."

Damian Cox, CEO en oprichter van Wildstone: "We zijn verheugd om Eric te verwelkomen bij Wildstone. Zijn uitgebreide ervaring en diepgaande kennis van de industrie maken hem de perfecte keuze om onze Europese ambities te leiden. Terwijl we onze digitale aanwezigheid blijven uitbreiden, zal Eric's leiderschap essentieel zijn voor ons succes."

Wildstone werd in 2022 overgenomen door het private-equitybedrijf Antin Infrastructure Partners.

www.wildstone.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Almir Fizovic: Lokaal bereik blijft goud waard

11-05-2026 | 00:00:00
Het gesprek draait om de groeiende waarde van lokale zichtbaarheid voor retailers.

Amsterdamse gemeenteraad wil nog meer reclameverboden

10-05-2026 | 16:48:00
De Amsterdamse gemeenteraad heeft in meerderheid via een motie uitgesproken meer reclameverboden te willen bij buitenreclame op het vlak van fast fashion en ongezonde voeding

B&W: Geen handhaving Amsterdams verbod fossiele en vleesreclames

05-05-2026 | 00:17:00
Het Amsterdamse College van B&W zal het besluit om per 1 mei fossiele en vleesreclames via buitenreclame te verbieden, dit jaar niet handhaven.

Olaf Bal Finance Director Global Media & Entertainment Nederland

30-04-2026 | 15:00:00
Olaf Bal is per 1 mei 2026 benoemd tot Finance Director bij buitenreclame-exploitant Global Media & Entertainment Nederland. Hij krijgt de opdracht de verdere groei en strategische ontwikkeling van de organisatie financieel te ondersteunen en vorm te geven

OOH-markt groeit 27 procent in eerste kwartaal 2026

28-04-2026 | 14:53:00
De Out of Home (OOH)-markt laat in het eerste kwartaal van 2026 groei zien.
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Brand Builders maakt campagne voor De Rotterdamsche Oude

22-05-2026 | 13:12:00
Het kaasmerk van Velder kiest daarmee bewust voor vertraging in een wereld waarin alles sneller moet.

Jade Jacobs: We bouwen merken vanuit creator mindset

22-05-2026 | 11:40:00
Het gesprek draait om hoe het bureau merken helpt om jonge doelgroepen te bereiken en te raken

Bob Koigi: De opmars van retail media in Europa

22-05-2026 | 11:26:48
Retail media groeit razendsnel van een niche binnen ecommerce naar een van de belangrijkste pijlers van digitale advertising.

Ruben Beijer: ENTR brengt geschiedenis tot leven

22-05-2026 | 11:22:50
Veel musea zijn fantastisch in kennis overdragen, maar verliezen het steeds vaker van Netflix, TikTok, gaming en entertainment

Persuade ontwikkelt Scapino-campagne Wesley Sneijder

22-05-2026 | 10:21:25
Na eerdere samenwerkingen met Ireen Wüst en Marco Schuitmaker bouwt het merk verder aan een campagne rond motivatie, toegankelijkheid en betaalbaarheid.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.