Wenneker Amsterdam versterkt productie- en post-productieteam

Wenneker Amsterdam heeft het productie- en post-productieteam verder uitgebreid met nieuwe medewerkers. Na de komst van Rogier Dorant als Executive Producer eerder dit jaar, zijn er meerdere talenten toegevoegd aan het team.

De versterking sluit aan bij de groei van het bedrijf en de focus op het bieden van creatieve oplossingen aan klanten. De nieuwe teamleden brengen ervaring en expertise mee op het gebied van productie en post-productie.

Wenneker Amsterdam is onderdeel van PAKT, een ecosysteem van negen productiemaatschappijen. Het bedrijf werkt samen met internationale merken en bureaus aan de ontwikkeling van content voor verschillende kanalen. Het team van Wenneker Amsterdam specialiseert zich in het oplossen van complexe contentvraagstukken.

https://wenneker.amsterdam

https://pakt.co

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Mira De Maeyer Chief Strategy Officer WPP Media Belgium

11-06-2026 | 22:19:00
WPP Media België heeft Mira De Maeyer benoemd tot Chief Strategy Officer (CSO). Ze was ruim vijf jaar voorzitter van de UBA

Edouard Relou naar Wenneker Amsterdam

11-06-2026 | 12:27:00
In zijn rol gaat hij bouwen aan een innovatiedomein dat zich richt op AI, automatisering en schaalbare contentworkflows.

UBA benoemt Aude Mayence tot voorzitter

11-06-2026 | 11:31:09
De United Brands Association (UBA) heeft Aude Mayence benoemd tot voorzitter. Aude Mayence is sinds januari 2026 Senior Vice President Marketing Digital & e-commerce bij Delhaize (onderdeel AholdDelhaize), waar ze sinds juni 2014 werkzaam is

Hoofdredacteur Meindert Schut verlaat Quote

11-06-2026 | 10:36:00
Hoofdredacteur Meindert Schut heeft bekend gemaakt Quote en daarmee Hearst Netherlands te verlaten. In november startte de van BNR Nieuwsradio bekende journalist in zijn huidige functie

DVJ Insights haalt Fred Roodbeen binnen

11-06-2026 | 10:36:00
Roodbeen maakt de overstap van MarketResponse, waar hij 15 jaar werkte.

 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] Campagne zoekt een Accountmanager

12-06-2026 | 14:54:00
Campagne is per direct op zoek naar Accountmanager - Fulltime · Rotterdam

[Vacatures] ACE zoekt een Senior UX/UI Designer

12-06-2026 | 13:37:00
ACE is per direct op zoek naar Senior UX/UI Designer - Fulltime · Amsterdam

Bart van Wageningen: Coca-Cola | Dove | DoorDash

12-06-2026 | 12:36:09
Drie campagnes, drie manieren om relevant te willen zijn. Heerlijk om als supporter vanaf de zijlijn te schreeuwen wat IK ervan vind:-)

Bob Koigi: Loyaliteit gaat verder dan prijskaartjes

12-06-2026 | 10:51:44
Consumenten stappen vaker over naar andere merken, kiezen vaker voor goedkopere alternatieven en bekijken hun uitgaven kritischer.

10 tips van Endeavour voor Shopify AI-vindbaarheid

12-06-2026 | 10:31:00
Nu consumenten steeds vaker complete vragen stellen aan AI-tools als ChatGPT en Gemini, verandert ook de manier waarop producten worden gevonden.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.