Wenneker Amsterdam ontwikkelt AI-kerstfilm

Wenneker Amsterdam, onderdeel van PAKT, heeft zijn tech-skills laten zien door de jaarlijkse kerstfilm bijna volledig te produceren met verschillende AI-tools. Een project waar AI is gebruikt bij scripting, beeldcreatie, -generatie en -manipulatie, en voice-over.

De zoektocht van Wenneker Amsterdam naar AI-ondersteunde contentcreatie maakt deel uit van een bredere trend binnen PAKT en de toewijding om technologieën te testen op hun mogelijkheden, maar ook op hun beperkingen. PAKT experimenteert nu met AI in campagnes voor merken als Philips, Storytel, Heineken en Otazu."

www.wenneker.amsterdam

www.pakt.co

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

PAKT verkoopt Volstok aan eigen management

13-05-2026 | 08:46:00
Volstok gaat na een management buy-out zelfstandig verder onder leiding van het managementteam.

PEEK en SuperRebel.Agency ontwikkelen visuele identiteit VGP

09-04-2026 | 14:27:00
VGP, actief in 16 landen, werkt samen met PEEK Creative Studios en SuperRebel.Agency aan een visuele identiteit die de Europese schaal en positionering van het bedrijf ondersteunt.

Wenneker Amsterdam ondersteunt Kipling-campagne

26-03-2026 | 17:13:00
Voor de uitwerking werkte Wenneker Amsterdam samen met bureau Good, regisseur Rogier Smalhout en fotograaf Ines Vansteenkiste-Muylle.

Patrick van Drongelen: Omarm AI. Totdat je het ook echt doet

25-03-2026 | 11:02:00
Patrick van Drongelen is Managing Director & Partner at PEEK Creative Studios in zijn column heeft hij het over AI, kwaliteit en resultaat

Rabbit’s Foot Studios actief op Minecraft Marketplace

19-03-2026 | 09:36:00
Daarmee positioneert de studio het platform als strategisch kanaal voor merken die aansluiting zoeken bij een actieve gamecommunity.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Follo wint negen European Search Awards

27-05-2026 | 15:07:00
Follo heeft tijdens de European Search Awards 2026 in Porto negen awards gewonnen, waaronder twee gouden en zeven zilveren onderscheidingen.

Wenneker Amsterdam produceert wereldwijde Philips Avent-campagne

27-05-2026 | 13:10:00
Philips Avent lanceert met Share the Care een wereldwijde campagne die aandacht vraagt voor de druk en verwachtingen waarmee moeders dagelijks te maken hebben

Cees Faes: Ferrari is niet Apple-compatible. Blijkbaar.

27-05-2026 | 12:56:49
Enzo Ferrari zei ooit: “Aerodynamics are for people who can’t build engines.” Ferrari ging nooit over efficiëntie. Ferrari ging over excess.

Unox focust op festivalzomer met Knaks

27-05-2026 | 09:58:00
Unox start deze zomer een campagne waarmee het merk zich nadrukkelijker wil verbinden aan typische Nederlandse zomermomenten.

LePub breidt wereldwijd management uit

27-05-2026 | 09:20:56
Met de benoemingen wil het internationale netwerk van Publicis Groupe de creatieve kwaliteit en de wereldwijde impact van het werk verder versterken.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.