Warner Bros. Discovery benoemt Rogier van de Paverd als Digital & Ad Sales Director Benelux

Warner Bros. Discovery heeft per 4 september 2023 Rogier van de Paverd benoemd als Director Digital & Ad Sales Benelux. Hij is daarmee voortaan eindverantwoordelijk voor de Ad Sales van het gehele lineaire & digitale portfolio van Warner Bros. Discovery in de Benelux, waaronder de zenders Discovery, TLC, ID, Eurosport 1 & 2, Discovery Science, Animal Planet, Cartoon Network en Cartoonito.

Daarnaast neemt hij de dagelijkse leiding op zich van het tweekoppige salesteam dat bestaat uit Marleen van den Berg en Ellen Helmons. Zij lijken vooral de brand partnerships te verzorgen. Rogier van de Paverd rapporteert aan Guillaume Coffin, Head of Affiliates Ad Sales & Content Licensing France, Benelux & Africa.

Ad Alliance en Bionic Media

Warner Bros Discovery heeft zijn spotreclame ondergebracht bij Ad Alliance (RTL Nederland) ten behoeve  van het voormalige Discovery-deel en de kanalen Cartoon Network en Cartoonito (voormalige WarnerMedia-delen) wordt door Bionic Media verkocht. In België wordt de spotreclameverkoop sinds 2021 door DPG Media uitgevoerd voor de voormalige Discovery-delen en Transfer (van Disney) voor de WarnerMedia-kindermerken. Volgens Warner Bros. Discovery Benelux blijft deze situatie voorlopig zo.

Geen reclame bij HBO Max en Discovery+

De streamingdiensten Discovery+ en HBO Max bevatten geen reclame (behoudens op de lineaire zenders). In de Verenigde Staten is HBO Max inmiddels vervangen door het fusieproduct Max inclusief een reclameversie. Max zal naar verwachting in 2024 in Europa gelanceerd worden; of dit in Nederland ook met een recalmeversie het geval zal zijn, is nog niet duidelijk.

Screenforce

Rogier van de Paverd zal ook opnieuw lid worden van het bestuur van brancheorganisatie Screenforce waar hij dit eerder voor Paramount was. Sinds het vertrek van commercieel directeur Max Schoorl bij het toenmalige Discovery eind 2021, is Warner Bros. Discovery niet vertegenwoordigd in het Screenforce-bestuur (maar wel in commissies).

Op 1 maart 2023 verliet Rogier van de Paverd Paramount waar hij bijna 20 jaar werkte. Sinds november 2021 had hij de leidinggevende rol voor Nederland, België en Luxemburg.

Guillaume Coffin, Head of Affiliates Ad Sales & Content Licensing France, Benelux & Africa: “Het is een voorrecht om Rogier in mijn team te mogen verwelkomen. Zijn ervaring en senioriteit zijn een toegevoegde waarde voor Warner Bros. Discovery en we zijn ervan overtuigd dat hij onze business verder kan laten groeien. Rogier van de Paveerd is een expert in de Ad Sales branche, kent de Benelux-markt door en door en zijn leiderschaps-skills worden door de hele markt erkend. We hadden ons geen betere kandidaat kunnen wensen en zijn verheugd dat hij vandaag start.”

Rogier van de Paverd: “Ik heb zin om mijn nieuwe avontuur bij Warner Bros. Discovery te beginnen en ik ben er trots op dat ik haar geweldige merken mag vertegenwoordigen in de Benelux. Ik kijk er naar uit om samen met het team de sterke positie van Werner Bros. Discovery in lineaire tv uit te bouwen en nieuwe digitale mogelijkheden te ontwikkelen."

www.discoverybenelux.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Regering-Trump keurt overname Warner Bros. Discovery goed

15-06-2026 | 18:31:00
De antitrustafdeling van het Amerikaanse federale ministerie van Justitie heeft de overname van Warner Bros. Discovery door Paramount Skydance goedgekeurd

Aandeelhouders Warner Bros. Discovery akkoord met overname door Paramount Skydance

23-04-2026 | 23:02:00
De aandeelhouders van Warner Bros. Discovery hebben ingestemd met het overname-aanbod door Paramount Skydance ter waarde van 111 miljard dollar

Warner Bros. Discovery vernieuwt uitzendrechten Giro d’Italia tot 2029

23-04-2026 | 16:44:00
Warner Bros. Discovery heeft de uitzendrechten op het mogen uitzenden van de Giro d’Italia buiten Italië verlengd tot aan 2029 voor Eurosport, TNT Sports (Verenigd Koninkrijk/Verenigde Staten) en HBO Max in Europa en de Verenigde Staten

Netflix gaat niet door met bieden op Warner Bros. Discovery; weg vrij voor Paramount Skydance

27-02-2026 | 13:23:00
Netflix gaat niet door met het (hoger) bieden op het streaming- en productiedeel van Warner Bros. Discovery. Paramount Skydance wil Warner Bros. Discovery in zijn geheel overnemen en komt als winnaar uit de bus van de overnamestrijd

Ocean Outdoor brengt Olympische Winterspelen live naar Nederland

09-02-2026 | 13:56:00
Als (D)OOH-partner van het evenement kunnen sportfans de wedstrijden live volgen op digitale schermen door het hele land en in een speciale fanzone in Westfield Mall of the Netherlands.
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bart Koomen en Caroline Gersdorf lanceren Twelve

16-06-2026 | 13:46:00
Twelve is gestart als micro agency voor bedrijven die gericht willen groeien.

Mediahuis Nederland en dentsu zetten agentic buying in

16-06-2026 | 12:27:00
Volgens de betrokken partijen laat de campagne zien hoe AI-agents kunnen worden ingezet binnen bestaande mediaprocessen

NOSUCH neemt Goddard Agency over

16-06-2026 | 11:43:51
Naast een basis in sectoren als energie, ICT en financiële dienstverlening, breidde NOSUCH zich eerder al uit met XYZ Creative Agency.

Havas Lemz ontwikkelt merkcampagne voor GrandOptical

16-06-2026 | 00:29:00
GrandOptical heeft een door Havas Lemz ontwikkelde campagne gelanceerd onder de noemer Zie het Verschil

Lisa Vande Weghe (Springbok Agency): TikTok Shop in België

15-06-2026 | 19:34:00
België is altijd een trage volger geweest op het gebied van social commerce, maar dat maakt dit moment juist zo uniek
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.