Video agency Bruut onthult frisse stijl en propositie
Onder gewijzigd leiderschap heeft Bruut snel een andere stijl en propositie ontwikkeld. Het bureau specialiseert zich in effectieve end-to-end video producties waarmee alles van concepting tot distributie wordt aangeboden.
Managing Director Stephanie Broertjes en Creative Director Suzanne Zonneveld hebben samen met het team de koers van het bureau bepaald.
Bruut vangt hun end-to-end oplossing voor video in vijf disciplines die in-house zijn ondergebracht: Concepting, Productie, Editing, Motion Graphics en Distributie.
Stephanie Broertjes: “We zijn goed gaan kijken naar wie we zijn, waar we goed in zijn, en waar onze passie ligt. We bieden merken, bureaus en publishers de mogelijkheid om projecten en campagnes volledig bij ons neer te leggen en daardoor maar één partij te werken.”
De rol van data
David Hoogendam, Media Director bij Bruut: “Op basis van de verzamelde data van de afgelopen jaren weten we in het creatieve en strategische stuk wat wel en niet werkt voor merken. Daarnaast kunnen we tijdens lopende campagnes video’s optimaliseren op basis van de live data-analyse."
Suzanne Zonneveld: “Wij maken video in de breedste zin van het woord: van TVC’s met bakken vol production value tot social smart TikToks. Altijd met het doel dat ons werk mensen in beweging zet door hen te raken, te verbinden en te activeren. We geloven namelijk niet in het genereren van vluchtige video views, maar in het creëren van waardevolle contactmomenten tussen merk en mens door ijzersterke video’s.”
Het Amsterdamse bureau Lama Lama ontwikkelde de visuele identiteit voor Bruut.
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Timothy Kasri: Het vinden van de juiste locatie is essentieel
Martijn van Dijk: Follo bouwt Europees Performance Agency
Lode Schaeffer: INDIE bouwt op onafhankelijk denken
Rick Pranger: NOISE balanceert missie en resultaat
Niek Eijsbouts: De scorpion kick als merkmetafoor
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Fellos lanceert campagne met Jochen Otten
Nespresso lanceert campagne met Dua Lipa
Britse Brothers & Sisters maakt campagne voor Ziggo
Wunder ontwikkelt merkstrategie en visuele identiteit VACO
Programma Agency at Night in Rotterdam bekend
Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert