VIA Nederland met programma op Clipper-schip tijdens Cannes Lions
Vierdaags programma over creativiteit, branding en creatieve technologie samen met Gemeente Amsterdam
VIA Nederland zal tijdens de Cannes Lions op het schip Clipper Stad Amsterdam in Cannes tijdens het Cannes Lions-festival voor de kust een programma brengen over creativiteit, branding en creatieve technologie met sprekers uit de reclame, technologie, design en media. Dit is tot stand gebracht in samenwerking met de Gemeente Amsterdam. Met name Dutch Digital Design, RA*W, IRG en AdNetZero krijgen daarbij een prominente rol met sessies over creativiteit, branding en creatieve technologie vanuit Amsterdam.
Met de aanwezigheid in Cannes willen VIA Nederland en de Gemeente Amsterdam Amsterdam verder positioneren als vestigingsstad voor internationale bedrijven, creatief talent en ondernemers. Gedurende vier dagen biedt de Clipper ruimte aan talks, panels, netwerkbijeenkomsten en besloten sessies met marktleiders, bureaus, merken, investeerders en jong talent. Onderwerpen variëren van AI en duurzaamheid tot branding, creatieve technologie en de toekomst van het bedrijfsleven.
Rik Ledder, voorzitter VIA Nederland: “Met de Clipper Stad Amsterdam creëren we tijdens Cannes Lions een plek waar de Nederlandse creatieve industrie zichtbaar samenkomt. Het programma brengt bureaus, merken, technologiebedrijven, talent en internationale partners bij elkaar rond onderwerpen die de sector op dit moment bepalen. Van AI en design tot duurzaamheid, branding en ondernemerschap. "Tegelijkertijd speelt het schip een belangrijke rol als ontmoetingsplek voor nieuwe internationale verbindingen en gesprekken tussen de Nederlandse markt en het internationale creatieve speelveld.”
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Mark van Hattum en Martijn van Dijk: Search vraagt om een bredere blik
Mariëlle Krouwel en Willem-Albert Bol: Creativiteit verdient meer aandacht
Scrambled en Nosh maken Cannes-podcast
Wieden+Kennedy wint Gouden Lion met Lego
Andy Mosmans: Branding voorbij Sharp en Ritson
Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong