VENGEAN vernieuwt campagne voor Beequip

Beequip, een equipment lease specialist voor zwaar materieel, vaar- en voertuigen, zet haar campagne voort met een ander hoofdstuk. Met als doel om mkb’ers te verduidelijken dat er meer mogelijk is bij Beequip, dankzij experts die de waarde van equipment kennen en deze centraal zetten in de lease-aanvraag.

In samenwerking met creative branding agency VENGEAN, is het bedrijf sinds de introductie in 2015 gegroeid tot een alternatieve, non-bancaire, financier in Nederland, met meer dan 2 miljard aan financieringen. Beequip wil dat mkb-bedrijven doen waar ze het meest van houden - hun bedrijf laten bloeien en groeien door druk bezig te blijven, net als bezige bijen. Dus rust Beequip ondernemers uit door hen te helpen uitgerust te zijn. Vandaar de claim: BEE EQUIPPED!

De 360-graden campagne bouwt op het succes van het in 2021 ingezette communicatieconcept, loopt vanaf deze maand op radio en zal verder verschijnen in online Social & Display, OOH en sponsoring, waarbij extra focus op duurzaamheid en innovatie naar voren gebracht wordt. Zo zal er vanaf deze week in de radiocommercial naast het vertrouwde geluid van zwaar materieel ook het geluid van elektrisch materieel te horen zijn.

www.vengean.com

www.beequip.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Andy Mosmans: Branding voorbij Sharp en Ritson

24-06-2026 | 19:45:00
Zowel Sharp als Ritson benaderen branding nog steeds grotendeels door de lens van reclame.

VENGEAN ontwikkelt branding voor Value Creation Capital

18-06-2026 | 12:56:59
De samenwerking omvat de ontwikkeling van de merkstrategie, het merkverhaal, het merkthema, de visuele identiteit en de redesign van de website.

VENGEAN haalt Junior Creative Selina Booi binnen

04-06-2026 | 09:06:34
Booi is geboren op Curaçao en beweegt zich volgens VENGEAN gemakkelijk tussen verschillende culturen, disciplines en talen

Tarnoc kiest VENGEAN voor positionering consumentenmerk

04-06-2026 | 09:04:31
Met de rebranding wil de Delftse tech-startup de stap zetten van technologiebedrijf naar consumentenmerk.

Bram Holzapfel: De branding van kunst, de kunst van branding

28-05-2026 | 10:31:00
Vorig weekend staarde ik ademloos naar een gigantisch doek in het Fundació Joan Miró in Barcelona.
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

INretail-campagne wil laten zien hoe retail in het leven kan passen

03-07-2026 | 18:10:18
Brancheorganisatie INretail heeft een door Vertigo6 ontwikkelde campagne gelanceerd voor werken in de retail
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.