VENGEAN opent deuren in verzamelkantoor Titaan

Titaan – een Unknown Spaces verzamelkantoor – opent haar deuren. Terwijl zo’n 1500 bezoekers uit de start- en scaleup wereld, gemeente en provincie kennismaakten met Titaans community van ondernemers, opende ook VENGEAN officieel de deuren van haar Haagse basecamp in Titaan.

Creative branding engine

Sinds de oprichting in september 2021 heeft VENGEAN als creative branding engine meer dan 50 impact start- en scale-ups en een aantal grote corporates op meerdere continenten voorzien van ondernemingskracht en bijgedragen aan versnelde groei met 360-graden branding. Een greep aan wat er tot nu zoal werd ondernomen en bereikt.

Unknown Group groeide uit tot een volwassen venture capital & business development group en wist scale-up hub Titaan te kopen en ontwikkelen, bij de Global School for Entrepreneurship studeren inmiddels honderden founders, leasebedrijf Beequip groeide in totaal naar ruim twee miljard aan financieringen. Welten Groep werd binnen een jaar na de rebranding met een mooi resultaat voor de investeerders overgenomen, tech impact start-ups Gradyent, E-Magy, Powall, Powercrumbs, Crunchr groeiden met nieuwe investeringen en groter marktaandeel.

Duurzame viskwekerij Patagonia King Salmon wist de aandacht van een wereldmarkt te trekken, The Kingfish Company breidde haar activiteiten uit naar de VS en de circulaire vegan producten van La Vie en Little Cow & Cookies werden opgenomen door onder andere Albert Heijn, Jumbo, Delhaize, Edeka, Spar, Picnic en Plus. Hans Anders retail lanceerde na herpositionering een nieuwe campagne, het corporate merk nexeye werd voor investeerder 3i ontwikkeld en Nippon Express bracht haar Pharmaceuticals divisie vanuit Tokyo onder voor rebranding en ondersteuning van de global marketingactiviteiten. NIBC’s nieuwe logo, visuele identiteit en campagnes volgden op herpositionering van het merk en Schouten & Nelissen Group timmert met VENGEAN aan de volgende fase van haar ontwikkeling in binnen- en buitenland.

De housewarming

Kortom; de housewarming (of houseblast, zoals de VENGEANS het zelf noemden) was een mooie gelegenheid om VENGEAN’s klanten te bedanken voor het gezamenlijke succes en ze ook letterlijk in het zonnetje te zetten. Het werd een feest in het gezelschap van de ondernemers, investeerders, CEO’s en marketing en communicatiemedewerkers van onder andere de bovengenoemde bedrijven.

www.vengean.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Andy Mosmans: Toveren met taal

10-04-2026 | 11:42:46
Er was een tijd dat reclame vooral liet zien. Mooie beelden, grote beloftes, veel kleur.

VENGEAN & eyes + more: herpositionering met levendige mode-injectie

08-04-2026 | 07:25:00
VENGEAN heeft de internationale merkcommunicatie voor eyes + more ontwikkeld. Na eerdere lanceringen in Nederland en België bij Hans Anders, is het nu de beurt aan eyes + more in Duitsland (en Oostenrijk)

[Vacatures] VENGEAN zoekt een Designer

07-04-2026 | 11:19:00
VENGEAN is per direct op zoek naar Designer 

VENGEAN ontwikkelt rebranding voor Thermagy

26-03-2026 | 10:55:00
Volgens Thermagy sluit de nieuwe naam beter aan bij de technologische mogelijkheden en de toepassingen waarin het bedrijf actief is.

Nathalie de Man: Beweging begint bij bezieling

20-03-2026 | 12:57:51
We spreken hierover met Nathalie de Man en Koen van Lent van Kern Konsult samen met Bram Holzapfel en Annis Anakotta van VENGEAN.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Welkoop kiest N=5 en Monkeys & Bananas

14-04-2026 | 17:02:00
Welkoop heeft na twee pitchtrajecten gekozen voor N=5 als lead agency en Monkeys & Bananas als social bureau.

Publicis rapporteert stabiele groei in eerste kwartaal

14-04-2026 | 16:22:52
Publicis Groupe heeft in het eerste kwartaal van 2026 een autonome nettogroei van 4,5 procent gerealiseerd, ondersteund door een omzetgroei van 6,4 procent.

ACC brengt Cannes Lions opnieuw naar België met St-Canneke

14-04-2026 | 15:59:00
ACC organiseert voor de twaalfde keer St-Canneke, het event waarin de inspiratie van Cannes Lions wordt vertaald naar de Belgische creatieve sector.

hollandsnieuwe kiest Crocodile als social partner

14-04-2026 | 12:44:07
hollandsnieuwe kiest Crocodile Agency als vaste social partner na een pitchtraject. Het bureau wordt verantwoordelijk voor de ontwikkeling en uitvoering van een social-firststrategie

Fellos lanceert campagne met Jochen Otten

14-04-2026 | 09:59:00
Fellos lanceert een campagne met Jochen Otten in de hoofdrol. De campagne is ontwikkeld door Yace Media
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.